ניהול מוניטין

ניהול תדמית באמצעי התקשורת

ניהול מוניטין ברשת

מטרתו של ניהול מוניטין היא יצירת נוכחות ברשת האינטרנט שתבסס את תדמיתכם כחיובית ומקצועית, תגביר את חשיפתכם למטופלים או לקוחות פוטנציאליים, תיצור אמון בקרב ציבור הגולשים ותסייע לקידום העסק שלכם.

סכנות הרשת

המוניטין שלכם ברשת האינטרנט מורכב מסך כל המידע שהגולשים נתקלים בו בהקשר של שמכם או שם החברה שלכם – באתרים, כתבות, בלוגים, חוות דעת, תגובות ועוד.

כיוון שמנועי החיפוש לא בוררים מידע על סמך אמינותו, לעיתים קרובות נכללים בשלל המידע הזה גם פרסומים שליליים וכוזבים שמועלים לרשת ללא שליטתכם או אישורכם ועשויים להסב נזק רב לשמכם האישי והמקצועי.

ניהול מוניטין בתחום הבריאות והפארמה

באופן טבעי, בכל הנוגע לבריאות, הלקוחות והמטופלים זהירים יותר ובודקים לעומק את הרופא או החברה הרפואית שבשירותיה שוקלים להיעזר. לכן, כל מידע שלילי או פוגעני שפורסם אודותיכם, או אודות החברה או המרפאה שלכם יכול להסב נזק כבד במיוחד.

מדיקל אונליין מתמחה בשיווק ויחסי ציבור בתחום הבריאות, הציוד הרפואי והפארמה. הידע המקצועי שרכשנו לאורך השנים הן בתחום השיווק והיחצ”נות והן בתחום הבריאות מאפשרים לנו להציע שירות של ניהול מוניטין ברמה הגבוהה ביותר, על מנת להבטיח שהתדמית שלכם ברשת תישאר חיובית ומקצועית ולא תיפגע ממידע שלילי.

איך זה עובד?

ניהול נכון של מוניטין משמעו העצמת החשיפה של כל הצדדים החזקים והחיוביים שלכם ושל החברה או המרפאה שלכם על ידי ניהול חכם של כלל המידע המופיע אודותיכם ברשת.

תהליך זה מתבצע במספר מישורים במקביל:

בניית נוכחות ברשת – כדי שיהיה לכם מוניטין כלשהו צריך קודם כל שיהיה עליכם מידע ברשת.  ככל שאנשים נחשפים יותר לשם כלשהו הם מתרגלים אליו ומייצרים תחושת היכרות ואמון, לכן חשוב לייצר נוכחות משמעותית ברחבי הרשת ולוודא שאנשים ייתקלו בשמכם.

עם זאת, מן הסתם, חשוב שהחשיפה תיעשה בהקשרים הנכונים. חשיפה משמעותית, כשהיא נעשית באופן מדויק ובהקשר חיובי ומקצועי (למשל באמצעות כתבות מקצועיות, בלוגים, מאמרים וכד’), יכולה לבסס את שמכם כמומחים בתחום עיסוקכם ולתרום רבות לחברה או לקליניקה שלכם.

הדחקת פרסומים שליליים – תהליך זה כרוך באיתור כל מידע שגוי, שלילי או פוגעני שפורסם ברשת על מנת לפגוע בשמכם ברמה אישית או מקצועית, הסרת המידע והחלפתו במידע חיובי ומועיל.

מעקב שוטף אחר אזכורים – אנו נקבל התראה בכל פעם ששמכם, שם החברה או המרפאה שלכם יוזכרו ברשת ונגיב במהרה במידת הצורך.
מדיקל אונליין מתמחה בהסרה והדחקת תוצאות שליליות בתחום הבריאות והרפואה.

לניהול מוניטין בתחומים נוספים חשוב לברר היטב לפני תחילת התהליך ולבדוק שאכן מדובר בצוות מקצועי בתחום ספציפי זה.
במידה ואתם מעוניינים בשירות ואינכם משתייכים בצורה כזו או אחרת לתחום הבריאות נשמח להמליץ על מספר גורמים אשר עושים עבודה נאמנה.

מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם !

דילוג לתוכן