שינוי בחיים

שינוי בחיים : סדרת הדוקו החדשה בהנחיית הילה קורח ופרופ' רפי קרסו ותקודם באופן קבוע במדורי החדשות של YNET , מאקו, ישראל היום , גלובס, הארץ דה מרקר ואתר וואלה ומדורי חדשות נוספים

 סדרת הדוקו בריאות החדשה הינה בהגשתם של הילה קורח מגישת תוכנית הבוקר בערוץ 2 והתוכנית גלילאו בחינוכית 23 ,פרופ' רפי קרסו מגיש תוכנית בריאות הבוקר בערוץ 10, המחלקה הנוירולוגית ומרפאת הכאב במרכז הרפואי הלל -יפה, חדרה.

פרומו

נגן וידאו

שינוי בחיים

מה כוללים הצילומים ?

ליווי מטופלים הסובלים ממחלה ועוברים טיפולים רפואיים וביקורים בבית החולים ובמרפאות במטרה לשנות את אורח חייהם ומצבם הרפואי . הסדרה גם תלווה מטופלים אשר עוברים ניתוחים בחדרי הניתוח ותלווה גם את החלמתם מהניתוח.

את מי מצלמים ?

בסדרה נראיין רופאים מומחים בבתי החולים , מטופלים המתמודדים עם המחלה, את אנשי העמותות השונות, גורמים ממשרד הבריאות וכל זאת על מנת לעלות את המודעות למחלה ולטיפולים השונים.

מה מקבלים ?

הסדרה מצולמת הן באולפני הטלוויזיה, בבתי החולים, במרפאות בבתי המטופלים, ובקופות החולים במטרה לעלות את המודעות למחלה ,ההתמודדות עם המחלה , הטיפולים הקיימים ועוד.

חשיפת הפרויקט

הסדרה החדשה תופיע ותקודם באופן קבוע במדורי החדשות של YNET , מאקו, ישראל היום , גלובס, הארץ דה מרקר ואתר וואלה ומדורי חדשות נוספים.

לקוחות מדיקל אונליין

ניתן ליצור קשר עם משרדי המערכת במייל
office@medical-online.co.il
או בטלפון:
074-70-44-777

ניתן ליצור קשר עם משרדי
המערכת במייל
office@medical-online.co.il
או בטלפון:
074-70-44-777

Medical Online
Medico