שינוי בחיים

שינוי בחיים: סדרת הדוקו החדשה בהנחיית הילה קורח ופרופ’ רפי קרסו ותקודם באופן קבוע במדורי החדשות של YNET , מאקו, ישראל היום , גלובס, הארץ דה מרקר ואתר וואלה ומדורי חדשות נוספים

 סדרת הדוקו בריאות החדשה הינה בהגשתם של הילה קורח מגישת תוכנית הבוקר בערוץ 2 והתוכנית גלילאו בחינוכית 23 ,פרופ’ רפי קרסו מגיש תוכנית בריאות הבוקר בערוץ 10, המחלקה הנוירולוגית ומרפאת הכאב במרכז הרפואי הלל -יפה, חדרה.

פרומו

שינוי בחיים

מה כוללים הצילומים ?

ליווי מטופלים הסובלים ממחלה ועוברים טיפולים רפואיים וביקורים בבית החולים ובמרפאות במטרה לשנות את אורח חייהם ומצבם הרפואי . הסדרה גם תלווה מטופלים אשר עוברים ניתוחים בחדרי הניתוח ותלווה גם את החלמתם מהניתוח.

מה מקבלים ?

הסדרה מצולמת הן באולפני הטלוויזיה, בבתי החולים, במרפאות בבתי המטופלים, ובקופות החולים במטרה לעלות את המודעות למחלה ,ההתמודדות עם המחלה , הטיפולים הקיימים ועוד.

את מי מצלמים ?

בסדרה נראיין רופאים מומחים בבתי החולים , מטופלים המתמודדים עם המחלה, את אנשי העמותות השונות, גורמים ממשרד הבריאות וכל זאת על מנת לעלות את המודעות למחלה ולטיפולים השונים.

חשיפת הפרויקט

הסדרה החדשה תופיע ותקודם באופן קבוע במדורי החדשות של YNET , מאקו, ישראל היום , גלובס, הארץ דה מרקר ואתר וואלה ומדורי חדשות נוספים.

לקוחות מדיקל אונליין

ניתן ליצור קשר עם משרדי המערכת במייל
או טלפון:

מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם !

דילוג לתוכן