שיווק-פרסום מרפאות שיניים

לידים למרפאות שיניים או לרופא שיניים

עדיין משלמים לגוגל ופייסבוק לפי קליק? תנטשו את ההתנהלות שגורמת לכם להתאכזב מפניות מעטות או לא איכותיות.

אם הינך רופא שיניים או בעל מרפאת שיניים אתה יכול לעצור, להתרווח ולהפסיק לחפש!

מדיקל אונליין מפעילת אתר מדיקו היא החברה המובילה בישראל לייצור פניות איכותיות ומטויבות למרפאות שיניים ורופאי שיניים פרטיים המבוססים על BIG DATA ופילוח מדויק לפי מאפייני המרפאה שלך.

נגן וידאו

למה כדאי לך לבחור בנו?

אנחנו למעלה מ- 10 שנים מייצרים 4,200 לידים חדשים כל חודש של מטופלים הזקוקים לטיפול שיניים לפי תחום טיפול,עיר מגורים ובשלות טיפולית.

אנחנו משרד הפרסום היחיד בישראל אשר מתמחה בעולם הבריאות והרפואה בכלל ובעולם הדנטלי בפרט.

מדיקל אונליין מפעילה את אתר התוכן מדיקו המוביל בישראל ומפיקה תוכניות בתחום הבריאות עם פרופ' רפי קרסו, מירי נבו, הילה נחשון, הילה קורח, דנה גרוצקי המופיעים באתר מדיקו, תוכן איכותי זה מאפשר לנו להגיע לחצי מיליון גולשים בחודש ול-68,000 גולשים בחודש המתעניינים בטיפולי שיניים בכל הארץ ולפי פילוח התואם למיקום המרפאה שלך. כגון: השתלת שיניים, הרמת סינוס, השתלות עצם,ציפויי חרסינה, הלבנת שיניים, יישור שיניים, מחלות חניכיים ועוד.

רק אצלנו אתה מקבל:

  • לידים ממוקדים לפי איזור המרפאה המעוניינים באמת בטיפול.
  • טיוב הלידים: צוות בקרה ותיאום מהמשרד שלנו מדבר אישית עם כל מטופל ומטופל ועושה בירור צרכים של סוג טיפול וסוג המרפאה אליה צריך לשייך אותם.

מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם !

ד"ר אלכס לבנברג

מומחה לכירורגיה פלסטית

ד”ר אלכס לבנברג מומחה לכירורגיה פלסטית, מבכירי המנתחים הפלסטים בישראל, וחבר האגודה הישראלית והאמריקאית לכירורגיה פלסטית.

ד”ר אלכס לבנברג מבצע ניתוחים פלסטיים בשלושת העשורים האחרונים בהצלחה רבה תוך שימוש בטכניקות המתקדמות ביותר בתחום הניתוחים הפלסטיים, על מנת להבטיח לך את התוצאות הטובות ביותר בשילוב עם התאוששות מהירה והרגשה טובה!

פרופסור אייל גור

מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים איכילוב

המרפאה הפרטית, אשר ממוקמת ברמת החיל, בתל אביב, מאפשרת מגוון רחב של פתרונות בתחום הכירורגיה הפלסטית ובתחום האסתטיקה הרפואית. המרפאה פועלת תחת סטנדרטים מקצועיים בלתי מתפשרים, ואנו עושים ככל שביכולתנו להתוות בה דרך ברורה של קשר ומעקב צמוד של הגורמים המקצועיים עם המטופלים.

TLV מדיקל סנטר

מרכז כירורגי רב תחומי

TLV מדיקל סנטר הינו מרכז כירורגי רב תחומי המפוקח ע”י משרד הבריאות ומתמחה בכל סוגי הכירורגיה כולל אשפוז עד 23 שעות.

  • מיטב הרופאים המומחים
  • טכנולוגיות רפואיות מתקדמת
  • חווית שירות טובה ביותר

ד״ר בהא חאג׳ יחיא

מומחה בכירורגיית פה ולסתות

ד״ר בהא הוא מהרופאים המובילים בתחום כירורגיית הפה והלסתות בישראל. עבודתו משלבת ידע נרחב ברפואת שיניים כירורגית ומשקמת לצד יצירתיות יוצאת דופן והוא בין הרופאים הבודדים בארץ המתמחים בפעולות מורכבות במיוחד, לרבות תיקון מקרים שלא טופלו כראוי ומציאת פתרונות פורצי דרך גם למקרים הנחשבים לאבודים.

ד״ר אריאל סביון

SAVION MEDICAL CENTER

ד״ר אריאל סביון – בעל תואר מסטר במדעי הלייזר (אונ׳ אאוכן, גרמניה) ואימפלנטולוג מוסמך ICOI בהשתלות שיניים.
ד״ר סביון אריאל בעל רישיון מטעם משרד הבריאות לביצוע טיפולי שיניים בהרדמה כללית ו/או סדציה עמוקה.
מרפאת ״סביון מדיקל סנטר״ דוגלת בטיב ובאיכות הטיפולים, תוך שימוש בטכנולוגיה בשוק הדנטלי.
הטיפולים נעשים עם יחסי אנוש מעולים, וסבלנות יתרה בדגש לסובלים מחרדה דנטלית.

ד"ר שרית אברהם

DMD, MSC, GP | מנהלת רפואית

ד”ר שרית אברהם בוגרת הפקולטה לרפואת שיניים בהדסה, בעלת תואר MSC במדעים הביו רפואיים של רפואת השיניים, מובילה את תחום רפואת השיניים השלמה בישראל. ד”ר אברהם חוקרת כל תיק רפואי בסבלנות, ביסודיות ובשיטתיות ורואה את רפואת השיניים כתחום רפואי מקצועי בלתי מתפשר שמוביל את בריאות הפה והגוף לאיזון שלם.

ד”ר רוני קולרמן

רופא שיניים, מומחה למחלות חניכיים

ד”ר קולרמן הוא מומחה למחלות חניכיים בעל ניסיון רב. סיים בהצטיינות את לימודי רפואת השיניים באוניברסיטת תל אביב בשנת 1987. בנוסף ל 6 שנות לימודי רפואת השיניים, עבר התמחות אקדמית ומעשית מקיפה בת 4 שנים באוניברסיטת הדסה ירושלים ועמד בבחינות התיאורטיות והמעשיות המחמירות של משרד הבריאות. מסלול התמחות זה מעניק לו כמומחה ידע מעמיק ויכולות ייחודיות.

ד״ר טל יופה

מומחה בכירורגיית פה פנים ולסתות

ד״ר טל יופה, MD, DMD ,מומחה בכירורגיית פה פנים ולסתות, מנהל שירות כירורגיה אורתוגנטית, המרכז הרפואי ע״ש חיים שיבא, תל השומר.
בוגר בית הספר לרפואת שיניים DMD, אוניברסיטת תל אביב משנת 2004.
בוגר תכנית ההתמחות במחלקה לכירורגיית פה פנים ולסתות המרכז הרפואי שיבא 2007-2012.
השתלמות עמיתים (FELLOWSHIP) בשנים 2012-2013 בבית החולים האוניברסיטאי ע״ש לודוויג מקסימיליאן (LMU) במינכן בכירורגיה קרניומקסילופציאלית.

דילוג לתוכן