קידום אתרים לרופאים

קידום אתרים לרופאים, חברות תרופות וחברות לציוד רפואי

בנינו לכם אתר מקצועי ומרשים ועכשיו אנחנו רוצים שמטופלים או לקוחות המתעניינים בשירות או הטיפול שאתם מציעים יוכלו למצוא אתכם בקלות. לשם כך יש צורך לקדם את האתר בתוצאות החיפוש בגוגל באמצעות קידום אורגני (טבעי -לא ממומן) ו/או קידום ממומן, לרוב, רצוי שילוב של שניהם ולעיתים עדיף לוותר מראש ולהשקיע באפיק מניב יותר לפעילות שלך.

אך לפני שאנחנו הולכים על מהלך שיווקי זה או אחר ננסה לעשות עבורכם קצת סדר בבלגן  במאמר הבא :

פרסום בגוגל עבור רופאים Google Adwords פרסום ממומן במודל Pay Per Click

כאמור, ככל שהאתר שלכם מופיע במיקום גבוה יותר בתוצאות החיפוש, הוא יזכה ליותר כניסות  של גולשים וכתוצאה מכך, תזכו למספר פניות גבוה יותר של לקוחות או מטופלים. הקידום הממומן מאפשר לאתר שלך להופיע מיידית במיקום גבוה בראשית העמוד, תמורת תשלום לגוגל, או ליתר דיוק Google Adwords , פרסום מקוון לפי תשלום לקליק או כמו שקוראים לו בעגה המקצועית SEM- Search Engine Marketing.

תמונת חיפוש בגוגל

 לדוגמא ראו חיפוש גולשת בגוגל המחפשת מעקב הריון התוצאה הראשונה שהתקבלה הינה המודעה של פמפרס, אם נקליק על המודעה זה יעלה להם X שקלים. אז בואו נבין מה מטרת הקמפיין של פמפרס כאשר מה שהיא מפרסמת מחשבון הריון האם העלאת מודעות למותג? או אולי לגרום לנו להשתמש במחשבון שלהם? ואם כן אז מה ירוויחו אם נשתמש במחשבון ההריון?

הרווח של המותג פמפרס מהקלקה על המודעה, הינה הגדלת הערך בעיני המחפשות מידע בנוגע להריון אשר ברוב המקרים מדובר בנשים בהריון או בדרך להרות אשר לעתיד מהוות קהל פונטציאלי שלהן לאחר הלידה. עכשיו בואו נדמיין כי בכל פעם שבו גולשת בהריון נכנסת למחשבון שלהם, אצטרך לעבור באתר שלהם וכל הזמן יעטוף אותנו מכל עבר במהלך השימוש במחשבון המותג פמפרס , נסו לדמיין את האשה הולכת למרכול הקרוב לרכוש חיתולים במי היא תבחר במידה והמחירים די זהים והשוק הוא דואפולי ? לרוב במי שנתן לאותה אשה בהריון ערך מוסף.

SEM for Doctors, Pharma or Medical Device

אחד מהיתרונות הבולטים של מדיקל אונליין בתהליך קידום אתרים לרופאים הינו כי היכרות מרובת השנים של צוות התוכן בכל הנוגע ל- HealthCare Media Content  תוכן בעולם הבריאות וצריכת התוכן הרפואי המאפשרת להם לכתובת תכנים שהגולשים ירצו באמת לקרוא תוך כדי הקפדה ושמירה על איכות ואמינות התכנים.

היתרון הבולט השני הינו הייעוץ של מדיקל אונליין מעניקה ללקוחותיה באופן הגשת התכנים לגולש או בעגה המקצועית-UI &UX User experience  חווית המשתמש באתר שלך, כידוע מאחורי כל אתר שאנו בונים או מציעים לקידום ממומן בגוגל יש להתחשב באופן שבו הגולש הישראלי גולש ומה הוא מצפה לקבל מהאתר מהרגע שבו הקליק על המודעה בגוגל  ועד לרגע יצירת הקשר עם המזכירה של הרופא לצרוך את השירות הרפואי.

האלמנטים שאנו מתחשבים בהם על מנת להגדיל את יחס ההמרה הינו :

 1. עיצוב ונראות התוכן והניווט במבנה האתר.
 2. דיוק בפרטים ושמירה על עיקרון KISS – Keep it sort &Simple – ככל שנהיה מדויקים יותר וממוקדים יותר בהעברת המסר באופן חד וקצר כך נוכל לשכנע את הגולש- הצרכן הפוטנציאלי שלנו ביצירת הקשר.
 3. אמינות – אתר של רופא צריך לשדר אמינות מסוימת , לא מעט מהאתרים שבונים לרופאים לעיתים נראים כי אינם מכבדים את הרופא ואת רמת מקצועיותו.
 4. הגשת האתר גם לנכים.

חשיפה ממוקדת – הקידום הממומן נעשה לפי מילות מפתח (למשל בדיקת אולטראסאונד הריון ), לכן ניתן למקד את החשיפה באופן מדויק רק לאנשים שמתעניינים בשירות הרפואי שאתם מציעים.

 • תשלום לפי הקלקה –  התשלום נעשה רק כשגולש מקליק על המודעה ונכנס לאתר שלך – כלומר, רק עבור מטופלים שהתעניינו בשירות שלכם באופן אקטיבי  (לכן זה נקרא pay per click) וכמובן שמאחורי זה עומד מנגנון ניהול של אדוורדס. כאשר בוחרים להעלות קמפיין ממומן בגוגל יש לעשות זאת במקצועיות יתרה כי אחרת חבל על כל קליק שסיכויי ההמרה שלו נמוכים משמע כסף שנזרק לפח. לגבי מקצועיות יתרה ארחיב בהמשך..
 • שליטה מלאה בתקציב – ניתן לקבוע מכסות יומיות, שבועיות או חודשיות להגבלת עלות הקמפיין בהתאם לתקציב הרצוי. כמו כן ניתן בכל רגע להשהות או להתחיל מחדש את הקמפיין.
 • חישוב מדויק של יעילות  – ניתן לקבל מידע מפורט לגבי כניסות לאתר, יעילות המודעות, ואחוזי ההמרה ועל סמך זאת ליצור קמפיין אפקטיבי וחכם.
 • מהירות  – כבר ברגע שהאתר עולה לאוויר הוא יכול להופיע בעמוד הראשון בתוצאות החיפוש ובדרך זו להגדיל משמעותית את החשיפה של האתר ומספר הפניות.
 • על מנת לייעל את תהליך הקידום הממומן, כלומר להשיג מקסימום פניות במינימום עלויות, יש צורך בהבנה מקצועית וניסיון רב בקידום אתרים לרופאים בכלל וקידום ממומן בפרט.

אנחנו במדיקל אונליין מכירים לעומק לא רק את תחום קידום האתרים לרופאים אלא גם את תחומי הבריאות והרפואה, מה שמאפשר לנו לבצע קידום מדויק ואפקטיבי לקידום הקליניקה הפרטית של הרופא המומחה:

 • שימוש נכון במילות מפתח ובמילות מפתח שליליות.
 • ביצוע מעקב שוטף על ידי ניתוח התנהגות הגולשים (מספר הקלקות, מספר פניות וכו’) ועדכון המודעות וההגדרות בהתאם.
 • שימוש בכלים מתקדמים לביצוע הגדרות של מיקום ושפה, תזמון מודעות ותמחור לפי שעה, אבחון בעיות ועוד..
 • ייעול הקמפיין על ידי יצירת קבוצות מודעות שונות בהתאם לשירותים השונים המוצעים באתר.

אז אחרי שהבנו מהו קידום אתרים לרופאים בשיטה הממומנת בואו נדבר קצת על קידום אתרים לרופאים בשיטה האורגנית

SEO) SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  להבדיל מקידום אתרים ממומן, קידום אורגני אינו כרוך בתשלום לגוגל או מנועי חיפוש אחרים אלא נעשה באמצעות התוכן והמבנה של האתר עצמו – מכאן גם המונח ‘אורגני’ שמתייחס לעובדה שכאן הקידום הוא “טבעי” יותר ונעשה על סמך הרלוונטיות של תכני האתר לתוצאות החיפוש.

18614609_s

אז מהו בעצם קידום אתר בצורה אורגנית

השאיפה של כל בעל אתר, אם כך, היא להופיע במיקום הגבוה ביותר בתוצאות החיפוש, בכמה שיותר מילות חיפוש הרלוונטיות לתחומו ובכך להגדיל את הסיכוי שהגולשים ייכנסו לאתר ויזמינו את המוצרים או השירותים המוצעים בו.

כיוון שיש אלפי אתרים השואפים כולם לאותה מטרה, נוצרה תחרות רבה בתחום זה שהולכת וגוברת ככל שמתווספים אתרים נוספים –תפקידם של מקדמי האתרים הוא להיעזר במגוון אמצעים על מנת להבטיח שהאתר שלכם יופיע במיקום אופטימלי בתוצאות החיפוש.

איך עובד המנגנון של דירוג האתרים של הרופאים בגוגל ?

מנועי החיפוש (גוגל, בינג ועוד כמה שלא רלוונטיים לישראל) פועלים באמצעות אלגוריתמים שסורקים כל אתר בהתאם למאות פרמטרים שונים שמטרתם לקבוע עד כמה האתר רלוונטי למה שחיפש הגולש. הנתונים הנמדדים כוללים כמובן את תוכן האתר, את התנהגות הגולשים באתר (זמן שהיה, מעבר מעמוד לעמוד וכו’), מספר הקישורים המפנים לאתר ועוד המון קטגוריות שאת כולם לא ניתן לגלות מהסיבה שחברת גוגל או בשמה כיום עושים הכל בשביל לשמור על תחרות הוגנת. את האתרים הם ממקמים בתוצאות החיפוש בהתאם לרלוונטיות שלהם למילות המפתח המשמשות בחיפוש כאשר הדגש הוא שהמחפש ימצא בדיוק את מה שחיפש.

כאמור, קידום אורגני נעשה על סמך תכנים, מבנה, מהירות האתר, הקישורים המפנים אליו והאיכות שלו – ככל שאלה תואמים יותר לדרישות של מנועי החיפוש, האתר ימוקם גבוה יותר בתוצאות החיפוש וכך יזכה לחשיפה רבה יותר, תנועה ערה יותר של גולשים וכתוצאה מכך גם פניות רבות יותר.

איך הקידום האורגני בגוגל מסייע להגדלת הרווחים בקליניקה הפרטית של הרופאים?

Google  מדווחת כי בישראל מחפשים מדי שנה למעלה מ-150,000 טיפולי הזרקה להצערת עור הפנים המתבצעות אצל מרפאות בתחום הרפואה האסתטית.

היא עוד מדווחת כי יש בישראל למעלה מ-200,000 חיפושים בשנה על טיפולי פוריות .

מדובר באנשים המחפשים למצוא מענה של ידיים מקצועיות על מנת לקבל את השירות המקצועי ביותר.

נתון זה מלמד אותנו כי גוגל הינו למעשה “בית החולים הווירטואלי” אשר מפנה אותנו למרפאות או לרופאים באמצעות מנוע החיפוש שלנו.

תחשבו מה יקרה ביום שבו האתר שלכם יופיע בעמוד הראשון בגוגל בתוצאות החיפוש האורגניות , מי שייהנה מכל הטראפיק , החיפושים של הגולשים הוא אתם הרופאים אשר ביצעתם עבודה נכונה של קידום אתרים.

בסופו של דבר צריכת רפואה פרטית נעשית באמצעות מספר דרכים :

 1. המלצה מרופא המשפחה או רופא אחר
 2. המלצה מקרוב משפחה או חבר
 3. פרסום בשיטת Pull – (משיכה) -משיכת מידע חיפוש בגוגל SERACH ומתן מספר אופציות בהקשר של Supply and demand.
 4. פרסום בשיטת Push –(דחיפה) – לדוגמא אייטם מקודם בפייסבוק או במדורי החדשות באינטרנט – משהו שהגולש לא חיפש אך עשוי להיות רלוונטי אליו.

אנחנו במדיקל אונליין מתמחים בקידום אתרים בתחום הבריאות, הציוד הרפואי והפארמה כבר שנים רבות, וצברנו ידע נרחב והיכרות מעמיקה עם עולם הרפואה על כל תחומיו, הטרמינולוגיה, קהלי היעד וכו’.

כמו כן , מטרת השירות שלנו בסופו של דבר הינה להתמקד בתחומי הטיפול או הניתוחים אשר מהווים את עיקר מקור הפרנסה של הלקוח שלנו ולקדם בדיוק את התחומים האלו על מנת לעמוד ביעדי הגדלת ההכנסות למרפאה הפרטית של הלקוח שלנו.

ידע זה מסייע לנו לספק שירות אופטימלי של שיווק ויחסי ציבור  שכולל במסגרתו גם קידום אתרים אורגני מקצועי הנעשה בעזרת מספר כלים, כולל:

מחקר מילות מפתח – מטרת המחקר לזהות את מילות המפתח המתאימות ביותר לקידום האתר שלכם. מילות המפתח צריכות להיות רלוונטיות לשרות או למוצר שאתם מציעים, ובמקביל שיהיו מילים פופולריות, שזוכות לחיפושים רבים.

אופטימיזציה של  תכני האתר – התכנים צריכים להיות מנוסחים באופן שוטף וקריא תוך שילוב נכון ומדוד של מילות המפתח כך שהן מסייעות לקידום האתר מבלי לפגוע ברצף הקריאה או מבלי להיראות מאולצות. מעבר לכך קידום אורגני תלוי גם באיכות חווית הגלישה באתר. לכן חשוב שהתכנים יתאימו לא רק למנועי החיפוש, אלא גם שימשכו את הגולשים, יעוררו ענין וביטחון, וכמובן גם יניעו אותם לפנות אליכם, ולהזמין את השירות או המוצר שאתם מציעים.

אופטימיזציה של מבנה האתר – מומחים לקידום אתרים יודעים שכבר בשלב בניית האתר יש להביא בחשבון את תהליך הקידום האורגני. מבנה האתר משפיע על חווית הגלישה וכמו התוכן, יכול לסייע לקידום האתר במידה שהוא מותאם הן למנועי החיפוש והן לחוויית הגולשים באתר. האתר צריך להיות נח לניווט, ידידותי לגולשים, לכלול אתר תואם מובייל ועוד גורמים רבים נוספים.

קידום שוטף – בדומה לקידום ממומן, גם קידום אורגני מצריך פעילות שוטפת על מנת לשמר או לשפר את מיקום האתר ואת רמת החשיפה של האתר בכדי להבטיח שהגולשים ימשיכו להיכנס לאתר.

טיפים לקידום אורגני

 1. השקיעו בתוכן איכותי, עדכני ורלוונטי לתחום שבו עוסק האתר.

מעבר לכך שתוכן כזה מעורר יותר אמון ואהדה בקרב הגולשים ומהוה גורם חיוני בהנעה לפעולה (כלומר משכנע אותם ליצור קשר או להזמין את השירות המוצע) התוכן מסייע גם לקידום האתר כיוון שהוא מושך את הגולשים להישאר יותר זמן באתר, מושך קישורים איכותיים לאתר וכמובן, נקרא על ידי גוגל כרלוונטי לתחום ולכן מקודם בהתאם בתוצאות החיפוש.

חשוב לציין – התוכן צריך להיות כתוב ב- HTML כדי שמנועי החיפוש יוכלו לקרוא אותו.

 1. עשו שימוש נכון במילות מפתח

מילות מפתח הן כלי חיוני שכן אלו הם הביטויים שאותם מחפשים הגולשים על מנת להגיע לאתר שהם מחפשים.

לכן חשוב לבצע מחקר מילות מפתח על מנת לאתר את הביטויים הרלוונטיים ביותר – אלה שבהם נעזרים הגולשים בפועל כדי לאתר אתרים בתחומכם. בנוסף יש לשלב את מילות המפתח בין הדפים בהתאם לנושא הדף ובצורה חכמה ומאוזנת.

 1. היעזרו בתגי מטה – Meta Tags

תגית כותרת (Meta Title) – אמצעי קל ויעיל לקידום העמודים השונים באתר על ידי שילוב של תגית כותרת ספציפית הכוללת את מילת המפתח הרלוונטית ביותר לאותו עמוד.

תגית תיאור (Meta Description) – זהו התיאור המקוצר של אתרכם שהגולשים יקראו בתוצאות החיפוש. שילוב נכון של תיאור אטרקטיבי ומילות מפתח רלוונטיות מסייע הן למשיכת גולשים והן לקידום האתר בגוגל.

 1. קישורים נכנסים
 • הקישורים הנכנסים (כלומר קישורים שמפנים לאתר שלכם מאתרים אחרים) נקראים על ידי גוגל כמעין הצבעת אמון או המלצה על האתר שלכם על ידי האתר המפנה.
 • בהתאם לכך, הקישורים גם מקבלים משקל שונה בהתאם לסוג האתר המפנה (עד כמה הוא עצמו אתר איכותי, מקודם ורלוונטי לאתר שלכם) וכן מיקום הקישור בתוך האתר המפנה.

מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם !

ד"ר תמיר שי

מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית

ד”ר תמיר שי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית, התמחה בבית חולים “בלינסון” וכעת משמש שם כרופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית. לאחר התמחותו ד”ר שי עבר עם משפחתו לארה”ב שם השלים התמחות -על (FELLOWSHIP) בבית חולים JOHNS HOPKINS היוקרתי הנחשב לאחד מבתי החולים הטובים בעולם.

במהלך תקופה זו ד”ר שי התמחה בניתוחי פנים וגולגולת וביצע מאות ניתוחים עם מומחים בעלי שם עולמי בתחום. ד”ר שי הינו הפלסטיקאי הראשון בעולם אשר עבר הכשרה ב NEUROPLASTIC SURGERY לשחזור מטופלים לאחר ניתוחים נוירוכירורגים ושחזורים לאחר טראומות.

ד"ר שרון דוידסון

טיפולים אסתטיים

ד״ר שרון דוידסון סיימה את לימודי רפואת השיניים בשנת 1995. מאז עוסקת ברפואת שיניים אסתטית, מוקפדת ואיכותית בשילוב עם טיפולים אסתטיים לשיפור ושימור מראה עור הפנים.
תחום טיפולי האסתטיקה נושק לרפואת השיניים והשילוב בין שניהם משיג פתרונות מצוינים לבעיות אסתטיות רבות בפנים.

ד"ר יוחנן חורב

אורתופד מומחה מנתח מפרק הברך

ד”ר יוחנן חורב הוא מנתח מומחה לאורתופדיה ולמפרק הברך, מהבכירים בארץ, ובעל ניסיון רב שנים בייעוץ ובביצוע ניתוחים במפרק הברך. משמש כמנהל היחידה לכירורגיה של הברך ולפגיעות ספורט של בית החולים לניאדו, וכמו כן מקבל מטופלים במרפאות הממוקמות בנתניה וברעננה. פעילותו המקצועית כוללת מתן ייעוץ וביצוע ניתוחים בכלל תחומי תחלואת מפרק הברך: חבלות, פגיעות ספורט, פגיעות סחוסיות, בעיות ניווניות ובעיות התפתחות.

ROBOTIC

ניתוחים רובוטיים

ד”ר ירון ברקוביץ – מנהל מחלקה אורתופדית בי”ח הילל יפה.
לשעבר רופא בכיר במערך האורתופדי רמב”ם וסגן מנהל האגף הכירורגי בתחום החלפות מפרקים.
מומחה בהחלפות הברך והירך כולל החלפות חוזרות וטיפול בפתולוגיות כגון A.V.N של מפרק הירך.
ד”ר ברקוביץ מעורב בפיתוח טכנולוגיות רפואיות (מחקר יישומי) בתחום האורתופדיה

ד”ר לרי ספוז’ניקוב

הקליניקה הגדולה בארץ להשתלה בזאלית

ד”ר ספוז’ניקוב הינו רופא שיניים בעל וותק של מעל ל- 30 שנים. בעל מרפאה פרטית בתל אביב המתמחה בהשתלות שיניים בזאליות, השתלות שיניים למחוסרי עצם ללא הרמת סינוס והשתלות שיניים לחולי סכרת ובעיות בריאות נוספות. הוא מרצה ומלמד על טכניקת השתלת שיניים בזאלית ברחבי העולם. כמו כן, הד”ר בעל המצאות ופטנטים רשומים בתחום השתלות השיניים.

ד''ר לימור בנימיני-בן יעיש

רופאה ומנתחת אא"ג ראש צוואר, מומחית להפרעות קול ובליעה

בוגרת בית הספר לרפואה של הטכניון בחיפה, במסלול למצטיינים הכולל לימודים לתואר דוקטור ברפואה עם מאסטר במחקר מדעי הרפואה, המסלול המשולב – MD/MSc . התמחתה באף אוזן גרון, ניתוחי ראש צוואר בבית חולים “העמק” בעפולה. ד”ר לימור בנימיני-בן יעיש השלימה תת-התמחות בתחום לרינגולוגיה, קול ובליעה במחלקת אף אוזן גרון ניתוחי ראש צוואר בקריה הרפואית רמב”ם .

ד”ר אבי גולדפרב

מומחה לא.א.ג וכירורגיית ראש צוואר

ד”ר גולדפרב הינו מומחה למחלות א.א.ג וכירורגיית ראש צוואר, סגן מנהל מחלקת אף, אוזן וגרון, מנהל השירות לניתוחי אוזניים, בית החולים וולפסון.
ד”ר גולדפרב עוסק בהוראת סטודנטים לרפואה באוניברסיטת תל אביב, וכן אחראי על הוראת מתמחים וסטודנטים לרפואה במחלקת א.א.ג בבית החולים וולפסון.
ד”ר גולדפרב שימש מדריך קליני בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים. כמו כן שימש מרצה בבית הספר להפרעות בתקשורת במכללת הדסה בירושלים.

ד”ר שלומי סימן טוב

מומחה ומנתח מחלות עיניים וניתוחים להסרת משקפיים

עוסק בתחום ניתוחי הסרת משקפיים בלייזר, קטרקט וניתוחי קרנית.
בוגר בית הספר לרפואה SOTE University of Medicine בבודפשט, הונגריה. סיים התמחותו במחלקת העיניים במרכז הרפואי ‘שערי צדק’ בירושלים. שימש כרופא בכיר במחלקת העיניים במרכז הרפואי איכילוב ושערי צדק.
בנוסף, סיים תת התמחות במרכז הרפואי ‘שערי צדק’ בתחום המקטע הקדמי של העין ותת התמחות נוספת אצל ALIO בספרד בניתוחי תשבורת וקטרקט.
עבד ברשת ‘הדסה אופטימל’ ורשת ” עיניים” בירושלים בניתוחי הקרנית ותשבורת הראייה.

ד"ר אירית הדר

מומחית למחלות עיניים ומנתחת
רפואה אסתטית של הפנים

ד”ר אירית הונדרט הדר מנתחת מומחית ברפואת עיניים משנת 1989. כיום מתמחה בניתוחים אוקולופלסטיים שונים ומתמקדת בעיקר בניתוחי עפעפיים רפואיים, שחזור דרכי דמעות וניתוחים אסתטיים. כמו כן ד”ר הדר משמשת כיועצת מטעם “מכבי שירות בריאות” וחברות ביטוח פרטיות בתחום האוקולופלסטיקה.

ד"ר אירינה יפימוב

מומחית בניתוחי עפעפיים וטיפולים אסתטיים

ריגנרה הינה טכנולוגיה מתקדמת אשר פותחה באיטליה ומתאימה למגוון רחב של שימושים רפואיים בתחום הרפואה הרגנרטיבית (התחדשות), ענף פורץ דרך ברפואת העתיד.
תחום רפואי זה מתמקד בפתרון בעיות רפואיות, החלפה או חידוש של תאים, רקמות או איברים בגוף, בעזרת תאי המטופל עצמו.
רפואה רגנרטיבית (Regenerative medicine) עושה שימוש בגישות חדשניות המשלבות רפוי גני, השתלת תאים, השתלת תאים מקדימים (progenitor cells),
הנדסת רקמות ותכנות, תאים ורקמות והצליחה כבר להצמיח איברים כמו כבד ורקמות מוח.

טכנולוגית ריגנרה

טכנולוגיה אשר מחיה זקיקי שיער ומחזקת אותם

ריגנרה הינה טכנולוגיה מתקדמת אשר פותחה באיטליה ומתאימה למגוון רחב של שימושים רפואיים בתחום הרפואה הרגנרטיבית (התחדשות), ענף פורץ דרך ברפואת העתיד.
תחום רפואי זה מתמקד בפתרון בעיות רפואיות, החלפה או חידוש של תאים, רקמות או איברים בגוף, בעזרת תאי המטופל עצמו.
רפואה רגנרטיבית (Regenerative medicine) עושה שימוש בגישות חדשניות המשלבות רפוי גני, השתלת תאים, השתלת תאים מקדימים (progenitor cells),
הנדסת רקמות ותכנות, תאים ורקמות והצליחה כבר להצמיח איברים כמו כבד ורקמות מוח.

ד"ר גיא שלום

מומחה לרפואת עור ולטיפולי אסתטיקה רפואית

ד”ר גיא שלום, רופא מומחה לרפואת עור ולטיפולי אסתטיקה רפואית, סיים לימודי רפואה באוניברסיטת בן גוריון בהצטיינות ומומחה ברפואת עור מבית חולים סורוקה. עבד כרופא בכיר בביה”ח סורוקה במחלקת עור בין השנים 2016-2017 וכיום מנהל רפואי של שרותי רפואת עור אונליין של קופ”ח כללית ועובד כמומחה לרפואת עור בשירותי בריאות כללית ולאומית ביבנה, וכרופא עצמאי ובהסדר עם חברות הביטוח בקליניקה הפרטית.

ורנר קליניק

מומחים לרפואת עור ואסתטיקה

צוות המרפאה כולל את ד”ר אינס ורנר, ד”ר הדס פראג נווה, ד”ר אואנה מאייר ואת ד”ר אהוד ורנר.

המרפאה עוסקת בטיפולים בהצערת העור, בהזרקות בוטוקס, הזרקות חומרי מילוי, גלי רדיו, לייזר, פילינג, הרמת פנים וצוואר עם חוטים ועוד. במרפאה מטפלים גם במחלות ובעיות עור שונות דוגמת אקנה, רוזצאה, צלקות אקנה, צלקות אחרות, בדיקת והסרת נקודות חן למטרה אסתטית.

ד״ר איתן ברמן

רופא עור

ד״ר איתן ברמן, רופא עור מומחה ובעל ניסיון של למעלה מ-8 שנים בתחום האסתטיקה.

אני מאמין כי חלק בלתי מבוטל מהצלחתו של טיפול בתחום רפואת העור והאסתטיקה טמון באבחון מדויק ובהתאמת שיטת הטיפול הנכונה ביותר למטופל או המטופלת היושבים מולי. אני מקפיד על אבחון מדויק ומדוקדק ומסביר למטופליי שלב אחר שלב מה אופי מצבם, מהי שיטת הטיפול המיטבית עבורם וכן מנחה אותם כיצד יתבצע המעקב בהמשך, אם נדרש כזה.

ד"ר רון קורמן

רפואה אסתטית​

עד לא מזמן, אשה שעברה טיפול בבוטוקס שמרה זאת בסודיות מוחלטת.
אם בטעות נודע הדבר ברבים, התגובות השיפוטיות עם הפקפוק בשפיותה מיהרו לבוא.
בשנים האחרונות העולם השתנה, יותר ויותר נשים מודעות לקיומם של הטיפולים האסתטיים ואלו הפכו לנורמה מקובלת, בד בבד עם היצע הולך וגובר של מטפלים.

מירב

מכונים אורטופדים

טיפול בכף רגל הוא קריטי במיוחד עבור חולי סכרת משום שהם נוטים לבעיות כף רגל כגון: אובדן התחושה ברגלים, שינויים בצורת הרגליים, כיבים ברגל או פצעים שלא מחלימים
מטרת המדרסים לספק לרגליים תמיכה יציבה, המסירה לחץ מיותר מכפות הרגליים, ולמנוע את התפתחות הפצעים, או לסייע להם להחלים כאשר כבר נוצרו.

Class Clinic

המדריך לניתוחים וטיפולים אסתטיים

גם אתם רוצים לשפר את המראה החיצוני אך לא עושים דבר?
בואו לקרוא את כל המידע, לקבל את כל הטיפים ולמצוא את המרפאות והמנתחים המובילים בארץ בתחום מתיחת הפנים והרפואה הפלסטית.

אנחנו מציעים לכם לקבל את כל הפרטים והמידע על אחת הניתוחים הנפוצים ביותר בארץ, כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס פשוט ולשוחח עם נציגי המרפאות המובילות בתחום כבר היום! היום קל יותר מתמיד לעבור ניתוח מתיחת פנים!

ד”ר אבישי וינברגר

מומחה לכירורגיה פלסטית

ד”ר וינברגר, מהמנתחים הפלסטיים הוותיקים והבכירים בישראל, נולד בחיפה והוא בוגר ביה”ס לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים.

במשך למעלה משלושה עשורים ד”ר אבישי וינברגר מנתח פלסטי בבתי חולים ציבוריים ופרטיים ובעל ניסיון עשיר במגוון ניתוחים של כירורגיה פלסטית. במקביל, הוא תורם מזמנו ומכישוריו ברפואה הקהילתית באזור שרון ושומרון. במהלך השנים ניתח אלפי אנשים והתמודדת עם מגוון עצום של מקרים רפואיים. בנוסף, ביצע ניתוחים וטיפולים גם ברחבי העולם – בעיקר בסין.

ד"ר אגם קרן

מומחית לכירורגיה פלסטית ואסתטית

כרופאה מנתחת פלסטית אני מאמינה בקשר ישיר ואישי עם המטופלים. בהתאם לגישה זו אני נוהגת לקבל את הפציאנטים באופן אישי, לבדוק אותם ולתת להם בפגישה איתי בארבע עיניים את כל המידע ככל האפשר, לגבי הטיפולים הקיימים שבעזרתם ניתן לטפל בבעיה, מה היתרונות והחסרונות של כל טיפול, ומה הטיפול הטוב ביותר לבעיה מבין אלו הקיימים. במידה ואני מעריכה כי אין צורך בטיפול, או שהטיפולים הקיימים לא יתנו מענה טוב ומשביע רצון לבעיה, אומר זאת בצורה ברורה.

ד"ר אלכס לבנברג

מומחה לכירורגיה פלסטית

ד”ר אלכס לבנברג מומחה לכירורגיה פלסטית, מבכירי המנתחים הפלסטים בישראל, וחבר האגודה הישראלית והאמריקאית לכירורגיה פלסטית.

ד”ר אלכס לבנברג מבצע ניתוחים פלסטיים בשלושת העשורים האחרונים בהצלחה רבה תוך שימוש בטכניקות המתקדמות ביותר בתחום הניתוחים הפלסטיים, על מנת להבטיח לך את התוצאות הטובות ביותר בשילוב עם התאוששות מהירה והרגשה טובה!

פרופסור אייל גור

מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים איכילוב

המרפאה הפרטית, אשר ממוקמת ברמת החיל, בתל אביב, מאפשרת מגוון רחב של פתרונות בתחום הכירורגיה הפלסטית ובתחום האסתטיקה הרפואית. המרפאה פועלת תחת סטנדרטים מקצועיים בלתי מתפשרים, ואנו עושים ככל שביכולתנו להתוות בה דרך ברורה של קשר ומעקב צמוד של הגורמים המקצועיים עם המטופלים.

TLV מדיקל סנטר

מרכז כירורגי רב תחומי

TLV מדיקל סנטר הינו מרכז כירורגי רב תחומי המפוקח ע”י משרד הבריאות ומתמחה בכל סוגי הכירורגיה כולל אשפוז עד 23 שעות.

ד״ר בהא חאג׳ יחיא

מומחה בכירורגיית פה ולסתות

ד״ר בהא הוא מהרופאים המובילים בתחום כירורגיית הפה והלסתות בישראל. עבודתו משלבת ידע נרחב ברפואת שיניים כירורגית ומשקמת לצד יצירתיות יוצאת דופן והוא בין הרופאים הבודדים בארץ המתמחים בפעולות מורכבות במיוחד, לרבות תיקון מקרים שלא טופלו כראוי ומציאת פתרונות פורצי דרך גם למקרים הנחשבים לאבודים.

ד״ר אריאל סביון

SAVION MEDICAL CENTER

ד״ר אריאל סביון – בעל תואר מסטר במדעי הלייזר (אונ׳ אאוכן, גרמניה) ואימפלנטולוג מוסמך ICOI בהשתלות שיניים.
ד״ר סביון אריאל בעל רישיון מטעם משרד הבריאות לביצוע טיפולי שיניים בהרדמה כללית ו/או סדציה עמוקה.
מרפאת ״סביון מדיקל סנטר״ דוגלת בטיב ובאיכות הטיפולים, תוך שימוש בטכנולוגיה בשוק הדנטלי.
הטיפולים נעשים עם יחסי אנוש מעולים, וסבלנות יתרה בדגש לסובלים מחרדה דנטלית.

ד"ר שרית אברהם

DMD, MSC, GP | מנהלת רפואית

ד”ר שרית אברהם בוגרת הפקולטה לרפואת שיניים בהדסה, בעלת תואר MSC במדעים הביו רפואיים של רפואת השיניים, מובילה את תחום רפואת השיניים השלמה בישראל. ד”ר אברהם חוקרת כל תיק רפואי בסבלנות, ביסודיות ובשיטתיות ורואה את רפואת השיניים כתחום רפואי מקצועי בלתי מתפשר שמוביל את בריאות הפה והגוף לאיזון שלם.

ד”ר רוני קולרמן

רופא שיניים, מומחה למחלות חניכיים

ד”ר קולרמן הוא מומחה למחלות חניכיים בעל ניסיון רב. סיים בהצטיינות את לימודי רפואת השיניים באוניברסיטת תל אביב בשנת 1987. בנוסף ל 6 שנות לימודי רפואת השיניים, עבר התמחות אקדמית ומעשית מקיפה בת 4 שנים באוניברסיטת הדסה ירושלים ועמד בבחינות התיאורטיות והמעשיות המחמירות של משרד הבריאות. מסלול התמחות זה מעניק לו כמומחה ידע מעמיק ויכולות ייחודיות.

ד״ר טל יופה

מומחה בכירורגיית פה פנים ולסתות

ד״ר טל יופה, MD, DMD ,מומחה בכירורגיית פה פנים ולסתות, מנהל שירות כירורגיה אורתוגנטית, המרכז הרפואי ע״ש חיים שיבא, תל השומר.
בוגר בית הספר לרפואת שיניים DMD, אוניברסיטת תל אביב משנת 2004.
בוגר תכנית ההתמחות במחלקה לכירורגיית פה פנים ולסתות המרכז הרפואי שיבא 2007-2012.
השתלמות עמיתים (FELLOWSHIP) בשנים 2012-2013 בבית החולים האוניברסיטאי ע״ש לודוויג מקסימיליאן (LMU) במינכן בכירורגיה קרניומקסילופציאלית.

Orthokine

הסוף לכאבי מפרקים

שיטת אורטוקין הנה דרך ייחודית המטפלת באופן טבעי בדלקת מפרקים ניוונית (שחיקת סחוס) המתבטא בכאב, מגבלה בתנועה ונוקשות המפרק.
כמו כן מטפלת שיטת אורטוקין בבעיות גב, פציעות ספורט ודלקות שרירים וגידים כגון דלקת בגיד האכיליס, טניס אלבו ועוד.

פרופ' אדריאן שולמן

מומחה להפרייה חוץ גופית וטיפולי פוריות

 • פרופ’ אדריאן שולמן הינו מומחה למיילדות וגינקלוגיה ולהפריה חוץ גופית
 • פרופ’ שולמן הינו מנהל יחידת ה-IVF וטיפולי הפוריות בבית החולים מאיר
 • פרופ’ שולמן מרצה באוניברסיטת תל אביב לסטודנטים לרפואה ולרופאים אשר עוברים התמחות בגינקולוגיה.

פרופסור שולמן נבחר לרשימת הרופאים הגניקולוגים הטובים ביותר בישראל 5 שנים ברציפות – לשנים 2015, 2016, 2017 ,2018 ו-2019 בקטגוריית פריון והפריה חוץ גופית על פי מגזין פורבס – Forbes.

פרופ' זיו מזור

מרפאת שיניים

המרפאה משרתת את כל הזקוקים לפתרון דנטלי בכל תחומי רפואת השיניים בראשות פרופ’ זיו מזור – מומחה לפריודונטיה בעל שם עולמי, בעל ותק של 35 שנה בתחום. 

פרופ’ זיו מזור בין הראשונים בארץ שביצע השתלות דנטליות. במרפאות ברעננה ובתל אביב מתבצעים כל טיפולי השיניים תוך הקפדה על מקצועיות והעסקת רופאים מומחים בתחומם.

פרופ’ זיו מזור הינו בעל מרפאות פרטיות רב תחומיות ברעננה ובתל אביב הנותנות מענה לכל מגוון הטיפולים הדנטליים בשיתוף עם רופאים נוספים מומחים בתחומם, מומחה לפריודונטיה משנת 1990.

דר׳ הילה איסקוב

טיפולי אסתטיקה רפואיים

ד”ר הילה איסקוב – מומחית בין לאומית לטיפולי אסתטיקה רפואיים וטיפולי אנטי-אייג’ינג. ד”ר איסקוב מטפלת ביד אמן בנשים וגברים המגיעים אליה לקליניקה, כאשר המטרה היא להתמקד בלעצור את הזמן ולשמר את הקיים, למלא נפחים, להצעיר את עור הפנים, למנוע רפיון העור ולהחזיר חיות ומראה זוהר ובו זמנית כמה שיותר טבעי.

ד"ר יעקב גבריאלוב

מרפאת שיניים

מרפאת שיניים של ד״ר גבריאלוב הוקמה סביב הרעיון של קליניקה באווירה משפחתית שמשרתת את בני כל הגילים. המרפאה מספקת שירותי שיניים מתקדמים בסטנדרטים הגבוהים ביותר על ידי רופאים מוסמכים בעלי ניסיון, בטכנולוגיות מתקדמות ובאווירה משפחתית חמה. המרפאה תוכננה כך שנעים לשהות בה, בין שמקבלים טיפול ובין שממתינים לו.

ד“ר מרעי כבהה

מרפאת שיניים

את המרפאה בהרצליה פתח ד”ר כבהה בשנת 2015. בתור מאמין אדוק בגישה טיפולית הוליסטית, הוא בוחר לשים דגש על מולטי-דיסציפלינריות ובאופן קבוע בוחר לשתף פעולה עם מומחים אחרים בתחום הדנטלי. “המטרה שלנו היא להגיע לתוצאה אופטימלית שמתאימה לאותו מטופל”, הוא מסביר וממשיך: “אני לא מאמין בכללים או שבלונות או בחוסר יכולת למצוא פתרון מתאים גם לבעיית חלל הפה הכי מורכבת. אני בודק את הכל עד הפרט הקטן ביותר – האם השתלים מתאימים למנח הפנים? האם גוון הכתר משתלב באופן טבעי עם גוון העור? הקולגות שאני עובד איתם וכמובן הצוות של המרפאה שותפים לגישה זו”.

ד"ר מחמוד ותד

מרפאת שיניים

צוות המרפאות מבצע טיפולי שיניים מקצועיים, וזאת בצד שירות אדיב ויחס אישי. הצוות הרפואי כולל רופאי שיניים מקצועיים, בעלי מיומנות, ותק וניסיון רב בכל תחומי רפואת השיניים. כל צוות המרפאה מגלה יחס אדיב ורגיש לכל מטופל. 

המרפאה חרתה על דגלה את החזון להעניק טיפולי שיניים מקצועיים, מתקדמים ונגישים, במחירים הוגנים ובתנאי תשלום נוחים וזאת כדי להפוך את טיפול השיניים לחוויה חיובית, תוך נטרול חסמים ופחדים.

פרופ׳ חני ורבין-לבקוביץ

מומחית לרפואת עיניים, ניתוחי קטרקט וגלאוקומה

פרופ׳ ורבין-לבקוביץ היא ראש החוג לרפואת עיניים באוניברסיטת תל-אביב, ומנהלת את כל תחום הגלאוקומה במרכז הרפואי שיבא בתל השומר.
היא מומחית בעלת שם עולמי ברפואת עיניים ומהמובילים בתחום הגלאוקומה וניתוחי הקטרקט בעולם. בעלת יותר מ25 שנות ניסיון בניתוחי קטרקט וגלאוקומה.
פרופ’ ורבין היתה המנהלת הארצית של כל רפואת העיניים של מכבי שרותי בריאות במשך 6 שנים.
חוקרת בעלת שם בינלאומי, פורצת דרך בתחום הטיפול בחולי גלאוקומה וממובילי המחקר העולמי בתחום הגלאוקומה.
מרצה מבוקשת בארץ ובעולם – חברת ועדת הלסינקי העליונה של משרד הבריאות

ד”ר יואב לוריה

מומחה לרפואה פנימית, גסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד

ד”ר לוריה הינו מומחה לרפואה פנימית וגסטרואנטרולוגיה, מנהל יחידת הכבד, בית חולים שערי צדק, בעל קליניקה ברמת גן ורופא מומחה בקופות חולים מכבי ולאומית.

ד”ר לוריה עוסק במחקר מדעי, הפטיטיס B, הפטיטיס C, כבד שומני, בעל ותק של כ- 36 שנים בתחום.

ד״ר קרן בן ארי מעוז

מומחית לרפואת עור ואסתטיקה

ד”ר קרן בן ארי מעוז, מומחית לרפואת עור , עוסקת ברפואה אסתטית זה שנים רבות.

סיימה את לימודי הרפואה בהצטיינות יתרה באוניברסיטת סמלוויס, בודאפשט, ומיד לאחר מכן המשיכה להתמחות בבית החולים איכילוב, בתל אביב.

לאחר סיום ההתמחות, נסעה לשהות של שנתיים בניו יורק, במהלכן התמחתה במגוון טיפולים מתקדמים בתחום הרפואה האסתטית – טיפולים אותם היא מציעה ללקוחותיה כאן בישראל.

ד"ר בנימין רוזן

מנתח כתף מומחה

ד”ר בנימין רוזן הינו מומחה לכירורגיה אורתופדית וניתוחי כתף. ד”ר רוזן מנהל את מוקד החירום האורתופדי של קופת חולים מכבי בפתח תקווה. שימש כמומחה לכירורגיה אורתופדית וכירורגיה של הכתף במרכז רפואי שערי צדק. כמו כן, מעניק חוות דעת מומחים לבית משפט וחוות דעת שנייה.

ד”ר מיקי הייפלר

מומחה בכירורגיה אורולוגית

אורולוג – אונקולוג בכיר במחלקה לאורולוגיה, מרכז רפואי שמיר (אסף-הרופא).
ד”ר מיקי הייפלר מומחה בכירורגיה אורולוגית עם התמחות בטיפול הכירורגי בסרטני כליה, ערמונית כיס שתן ואשכים. מומחה בגישות ניתוחיות בסיוע רובוט וזעיר-פולשניות.

בוגר הפקולטה לרפואה ע”ש ברוך רפפורט, טכניון , חיפה משנת 2007. סיים התמחות בכירורגיה אורולוגית במחלקה לאורולוגיה, מרכז רפואי שיבא, תל השומר, במהלכה התמקצע בכל תחומי האורולוגיה הכללית כולל ביצוע ניתוחים שכיחים ונדירים באורולוגיה כללית.

ד”ר יורי מנוסקין

כירורגיה כללית וכלי דם

ד”ר יורי מנוסקין החל את דרכו כמנתח כירורג בבית החולים בברית המועצות בשנת 1990. החל מ 1995 התחיל התמחות בכירורגיה כללית הן בבית החולים ברזילי באשקלון והן בבית החולים תל השומר. עם סיום ההתמחות בשנת 2001 החל לעבוד בבית החולים ברזילי ככירורג בכיר של מחלקת כירורגיה כללית וכלי דם. במקביל ד”ר מנוסקין מרצה באוניברסיטת בן גוריון החל משנת 2001 ועד היום.

בשנת 2009 מונה להיות סגן מנהל המחלקה הכירורגית בבית החולים ברזילי. ומשנת 2010 ועד היום הוא מכהן כמנהל היחידה המקצועית בבית החולים ברזילי.

פרופ' מיכאל וימן

מומחה לניתוחי אף אוזן גרון וראש צוואר

 • העביר מעל 15,000 ניתוחים מוצלחים.
 • כתב חמישה ספרים מדעיים מקצועיים ומעל 100 מחקרים, עבודות והמצאות שלו יצאו לאור בכריכה, ומשמשים אנשי רפואה שונים.
 • צבר תארים ופרסים רבים, כאשר הבולט ביניהם הוא פרס השנה למדען הבין לאומי באוניברסיטת קיימברידג’ לשנת 2002.
 • מונה ליועץ רשמי למשרד הבריאות הישראלי לנושא ניסויים קליניים.
 • מרצה בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב.

ד"ר דן הדס

קרדיולוגית ספורט מתקדמת

ד”ר דן הדס מנהל קרדיולוגית ילדים אסף הרופא ומרכז נושא הפרעות הקצב. קרדיולוג בכיר בבית החולים אסף הרופא, בוגר אוניברסיטת POTE בהצטיינות, סיים התמחות בילדים בבית חולים אסף הרופא והתמחות-על בקרדיולוגית ילדים בבית חולים שניידר.

Refael Care

פונדקאות

אנו כאן כדי לבשר לכם שהמסע שלכם כמעט הושלם ותזכו בקרוב לחבק תינוק משלכם ב-REFAEL CARE פיתחנו במיוחד עבורכם, הרופאים והזוגות, פלטפורמה ייחודית לליווי תהליך הפונדקאות ו/או תרומת הביצית “קרוב לבית” באמצעות תכנית ייחודית תוך שיתוף פעולה ועבודת צוות של כלל הגורמים, אנו מובילים מערך מקצועי ומנהלי. הפיתוח מאפשר ערוץ ישיר ומשותף בין כל הצוותים הרפואיים והניהוליים

לימודי אסתטיקה לרופאים

ד"ר שרון דוידסון

המכללה ללימודי אסתטיקה לרופאים מציעה מגון רחב של תכניות הכשרה הנותנות מענה לרופאים מתחילים ומתקדמים. תכניות אלה חושפות את הרופאים למרקע עשיר של חומרים וטכנולוגיות מהמובילים בשוק ומספקות להם ידע תאורטי ומעשי נרחב המאפשר להם להשתלב הצלחה בתחום האסתטיקה.
אבחון קליני הנשען על ידע רפואי מקצועי הינו יתרון משמעותי העומד תמיד במבחן התוצאה.
בשנים האחרונות חלה תאוצה משמעותית בביקוש למגוון טיפולים בתחום האסתטיקה הלא פולשנית.

IVF Israel

פוריות תרומת ביצית ופונדקאות

 • פרופ’ אדריאן שולמן הינו מומחה למיילדות וגינקלוגיה ולהפריה חוץ גופית
 • פרופ’ שולמן הינו מנהל יחידת ה-IVF וטיפולי הפוריות בבית החולים מאיר
 • פרופ’ שולמן מרצה באוניברסיטת תל אביב לסטודנטים לרפואה ולרופאים אשר עוברים התמחות בגינקולוגיה.

פרופסור שולמן נבחר לרשימת הרופאים הגניקולוגים הטובים ביותר בישראל 5 שנים ברציפות – לשנים 2015, 2016, 2017 ,2018 ו-2019 בקטגוריית פריון והפריה חוץ גופית על פי מגזין פורבס – Forbes.

דיוק מדיקל סולושנס

שיווק ומכירות מוצרים וטכנולוגיות רפואיות

חברת דיוק מדיקל סולושנס הינה חברה מובילה בשיווק ומכירות מוצרים וטכנולוגיות רפואיות ובמתן שירותים ופתרונות טכניים לתעשיות השונות בישראל. החברה הוקמה ב- 2016 על ידי דורון כהן ואורי גרינוולד, שניהם אנשי שיווק, מכירות ופיתוח עסקי וותיקים בתחום הציוד הרפואי עם ניסיון רב ורקורד מרשים אשר בין היתר, בתפקידים בכירים באחת החברות הגדולות והמשפיעות ביותר בתחום בעולם ובישראל: Johnson & Johnson Medical.

חברת דיוק מדיקל סולושנס הוקמה תוך זיהוי צרכים בשוק, במטרה לשלב חדשנות עסקית וחדשנות טכנולוגית ולספק פתרונות יצירתיים, שירותים טכניים נרחבים וציוד רפואי מתקדם לבתי חולים פרטיים וציבוריים, קליניקות פרטיות ורפואה ביתית בארץ ובעולם.

ד"ר מירי פיצ'ר

רופאת שיניים D.M.D

ד”ר מירי פיצ’ר הינה רופאת שיניים D.M.D בעלת רישיון לעסוק ברפואת שיניים בישראל. ד”ר פיצ’ר מוסמכת לביצוע טיפולי שיניים אסתטיים לאחר שעברה הכשרה מיוחדת מטעם ביה”ס לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית הדסה – ירושלים, במחלקת שיקום הפה, בשיתוף פעולה עם ההסתדרות לרפואת שיניים בישראל משנת 2009.

ד”ר מירי פיצ’ר משלבת את כלל טיפולי השיניים ועוסקת בעיקר ברפואת שיניים אסתטית לשיפור מראה השיניים והחיוך ,כיום לרפואת שיניים אסתטית יש תפקיד מרכזי בשחזור השיניים הן בפן הפוקנציונלי ואסתטיקה של חלל הפה .

ד״ר נמרוד דיקשטיין

מומחה לאורתודונטיה

 • בוגר בהצטיינות של בית הספר לרפואת שיניים בהדסה ירושלים משנת 1997.
 • בוגר תוכנית ההתמחות באורתודונטיה בהדסה ירושלים משנת 2006.
 • בעל תואר M.Sc. בתחום הביולוגיה המולקולרית.
 • שימש כמדריך קליני בתוכנית ההתמחות באורתודונטיה בהדסה בין השנים 2006-2014.
 • מוסמך לטפל בשיטת Invisalign משנת 2005.
 • מרצה קליני בינלאומי מטעם חברת Align technology על שיטת Invisalign.
 • משמש כבוחן מטעם המועצה המדעית בבחינות לקבלת תואר מומחה באורתודונטיה.
 • בעל מרפאה פרטית בהרצליה – העוסקת באורתודונטיה בלבד בדגש על טיפולים בשיטת Invisalign.

פרופ' אהוד אטון

אורטופד מומחה המתמחה בניתוחי כתף

אורטופד מומחה המתמחה בניתוחי כתף ובטיפולים חדשניים מחליפי ניתוח

מנתח כתף בעל שם עולמי המוזמן באופן תכוף להרצות, להעביר קורסים ולהדריך מנתחים ברחבי העולם.
מקדם בשנים האחרונות טיפולים מחליפי ניתוח, ניתוחים בהרדמה מקומית, ניתוחים ללא עוגנים וניתוחים עם עוגנים משמרי עצם. משמש כפרופ’ חבר בפקולטה למדעי הבריאות באוניברסיטת בן גוריון.

ד״ר יגאל כסיף

מנתח לב בכיר

ד״ר כסיף מנתח עתיר נסיון ורב מוניטין, מנהל שירות האקמו בשיבא ויו״ר החברה הישראלית לאקמו.
ד״ר כסיף התמחה ועוסק ביום יום בניתוחי מעקפים וברפואת חירום של ניתוחי לב: טראומה, סיבוכי חדר הצינתורים, תסחיף ראתי, אקמו, השתלות לב ומשאבות לב מלאכותי. ביצע עד כה מעל 3000 ניתוחי לב.

בעקבות הנסיון העצום שצבר ד״ר כסיף כרופא האחראי על הטיפול הרפואי במחלקת ניתוחי לב, יש בידיו יכולת יוצאת דופן לייעוץ טרום ניתוחי ובטיפול בבעיות וסיבוכים שלאחר ניתוחי לב.

ד"ר שגיא הרנוף

נוירוכירורג

נוירוכירורג בכיר, מנהל המחלקה הנוירוכירורגית בבית חולים בילינסון מרכז רפואי רבין,
פרופסור עוזר במרכז הרפואי UVA בארה”ב.
בוגר בית הספר לרפואה בתל אביב. התמחה במחלקה הנוירוכירורגית בתל השומר, כולל תקופת השתלמות במרכז הרפואי UCSF בארה”ב. 

ד”ר הרנוף הוא בוגר השתלמות במיקרוכירורגיה של בסיס הגולגולת ובמחלות כלי הדם המוחיים, אשר נמשכה שנתיים בארה”ב (במחלקה הנוירוכירורגית ב-University of Virginia).

ד"ר ערן מילט

מומחה בכירורגיה פלסטית

ד״ר ערן מילט הינו מומחה בכירורגיה פלסטית, חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים. סיים התמחות בכירורגיה פלסטית ומשחזרת במרכז הרפואי שיבא במחלקה לכירורגיה פלסטית ויחידת הכוויות

ד”ר אריאל טיסונה

מומחה לכירורגיה פלסטית ומשחזרת

ד”ר אריאל טיסונה סגן מנהל מחלקה ואחראי על תחום השד, במחלקת כירורגיה פלסטית בבית החולים שיבא. ד”ר טיסונה בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל- אביב משנת 2004, סיים התמחות בבית החולים שיבא בכירורגיה פלסטית בשנת 2011, ורכש תת התמחות שארכה כשנה, בשחזור שד, אונקופלסטיקה ומיקרוכירורגיה, במכון הלאומי לסרטן במילאנו בשנת 2012.

ד"ר מרינה לנדאו

מומחית לרפואת עור ואסתטיקה

ד”ר לנדאו היא רופאת עור בכירה.
בוגרת הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון, סיימה התמחות ברפואת עור במרכז רפואי סוראסקי תל אביב (בי”ח איכילוב).

לאחר התמחותה עברה השתלמויות מקצועיות בארה”ב וקנדה.
דר’ לנדאו שימשה כנשיאת החברה הישראלית לכירורגיה דרמטולוגית.

JMedical

רשת מרכזים רפואיים פרטיים

המרכזים מציעים חדרי רופאים להשכרה במגוון אפשרויות, חדרי הרופאים נבנו ברמת גימור גבוהה ומרוהטים במלואם. חברת J Medical מודיעה על פתיחת בית רופאים חדש ויוקרתי במתחם “בסר 4” הממוקם באזור מתפתח ודינמי בסמיכות לאזור תעסוקה רחב. המרכז הנמצא בלב גוש דן (רמת גן, ב”ב) ובסמיכות לבתי חולים מרכזיים.

מדיקו

אתר הבריאות המוביל בישראל

אתר מדיקו www.medico.co.il הינו פורטל תוכן הנועד לתת מידע רפואי עדכני ומקיף בתחום הבריאות לציבור הגולשים הישראלי במטרה להוות צומת מרכזי המסייע לגולשי האינטרנט בישראל

מדיקו מכירה בצורך שלך, הגולש, לקבל מידע רפואי ממקור מהימן כגון; רופאים מקצועיים ,בתי חולים וגופים מקצועיים. לפיכך בחרה מדיקו בקפידה את צוות המומחים אשר נותנים מענה לשאלות בתחומים השונים ושמה דגש על אופן הגשת המידע למען נהירות התוכן המוצע באתר.

טריילוג

Trialog Clinical Trials Ltd

טריילוג ניסויים קליניים בע”מ הוקמה בשנת 1999 על ידי קבוצת פארם-אפ, הזרוע הלוגיסטית המובילה בישראל של חברות התרופות הרב-לאומיות המפיצות תרופות בישראל. טריילוג מציעה מגוון רחב של שירותים לוגיסטיים אשר מאפשרים מענה כולל לצרכי הפעילות הצומחת של הניסויים הקליניים בישראל.

אלישע

בית החולים הפרטי של הצפון

בית חולים אלישע הינו בית-החולים הפרטי הגדול והמוביל בצפון הארץ, בית-חולים המספק פתרונות רפואיים משולבים ברמה הגבוהה ביותר ובאיכות מעולה.

בבית-החולים אלישע שירותי רפואה איכותיים, הניתנים על-ידי בכירי הרופאים המומחים בארץ, באמצעות טכנולוגיות מתקדמות וציוד עדכני. במשך עשרות שנות קיומו הצליח ביה”ח אלישע לשלב מוניטין, יוקרה, יציבות ואמינות עם קידמה טכנולוגית ורפואית.