טיפים לבניית אתרים

בניית אתרים בתחום הבריאות והרפואה

7 טיפים לבניית אתר לרופאים

רופאים יכולים למתג את עצמם ולהרחיב את מעגל המטופלים שלהם, באמצעות אתר אינטרנט מושקע ואיכותי. מכיוון שמדובר באתרים העוסקים בנושאים הקשורים לבריאות ואיכות חיים, חשוב במיוחד להקפיד על רמת תכנים גבוהה ומקצועית העומדת בסטנדרטים של גוגל ועונה לצרכי קהל היעד.

בניית אמון

כדי ליצור יחסי אמון עם הגולש, חשוב שהאתר יכיל מידע מפורט על הרופא בדף “אודות”: הידע המקצועי, הניסיון וההישגים שלו, כולל הסמכות, תארים ותעודות. תכנים מומלצים נוספים כוללים: פרסומים בעיתונות מדעית, צילומים מכנסים בהם השתתף, פירוט תחומי התמחות והמלצות של מטופלים.

פירוט השירותים

בדף “שירותים” חשוב לפרט בצורה ברורה את כל סוגי הטיפולים/ניתוחים שהרופא מציע, כולל מתן הסברים לגביהם ורצוי גם סרטוני הדגמה.

תקשורת עם המטופלים

כדי לאפשר למטופלים לקיים דו שיח עם הרופא, כדאי להוסיף לאתר פורום מקצועי למענה מידי או דף שאלות ותשובות, המכסה את עיקר השאלות לגבי הטיפולים או הניתוחים. אפשר להוסיף לאתר בלוג, בו הרופא כותב בנימה אישית על נושאים מקצועיים.

דף יצירת קשר

כדי לספק לגולשים מענה מהיר, חשוב לספק להם את כל פרטי המרפאה כולל טלפון, מייל, מפה, דרכי הגעה ושעות הקבלה.

מאמרים

הוספת מאמרים מקצועיים בנושאים הקשורים לתחום הרפואי בו אתם עוסקים, מעשירה את האתר, מקנה לגולשים מידע חשוב ועוזרת לקדם את האתר במנועי החיפוש.

עיצוב ותכנון האתר

אתר רפואי דורש עיצוב סולידי המשדר יוקרה ואלגנטיות, המהווה השלמה לתכניו המקצועיים. כדי להפוך את חווית המשתמש לחיובית, צריך להקפיד על פונט קריא, ארגון הגיוני של התכנים ואפשרויות ניווט נוחות.

הנעה לפעולה

כדי לעודד גולשים להירשם לאתר, אפשר להציע להם מדריך מקצועי במתנה, בתמורה להשארת השם והמייל שלהם. כדי להניע גולשים ליצור קשר עם המרפאה ולהירשם לטיפול או ניתוח, אפשר להציע להם הטבות שונות כמו הנחות על טיפולים או פגישת ייעוץ חינם.

מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם !

דילוג לתוכן