הפקות מדיקל אונליין

צילומי שטח

החלטת שאתם מעוניינים להפיק כתבת וידיאו?
צילומי שטח נועדו לתת תמונה הרבה יותר עמוקה ומהימנה על המרכז הרפואי שלך, התרופה או הציוד הרפואי שהינך משווק בישראל, במקרה זה צוות הפקה יוצא עד אלייך אשר כולל: מגישת חדשות/ טלוויזיה מוכרת, צלמים, במאי, אנשי סאונד, מאפרת, צוות תאורה ועוד וכל זאת לאחר שבנינו איתך תסריט עם העורכת שלנו ובניית קונספט של צילומי כתבת השטח.

המגיש/ה מראיין את הרופאים, הצוות הרפואי ומטופלים במידת הצורך. הצוות שלנו בהפקה מורכב מאנשי מקצוע שחיים ונושמים טלוויזיה ומדיה למעלה מעשור וזאת כדי לתת לך את מיטב המוחות שירכיבו עבורך את כתבת הוידיאו שתשכנע את הצופים שהפתרון הרפואי שאתה מציע הוא הנכון עבורם.

התוכן בכתבת הוידיאו נבנה בפורמט אשר פותח במיוחד לאחר ניתוח נתוני BIG DATA של החברה, המראים באופן סטטיסטי מובהק, איזה תוכן וידיאו משפיע טוב יותר על הצופים בעולם הבריאות.

צילומי שטח: עם הילה קורח

צילומי שטח: דנה גרוצקי

צילומי שטח: עינת ארליך

צילומי שטח: מירי נבו

צילומי שטח: טלי מץ

צילומי שטח: ללא מגישה

הפקות טלויזיה

החלטתם שהינכם מעוניינים להופיע בטלוויזיה?

אנחנו נבנה לכם תוכנית הופעות בטלוויזיה בתוכניות המובילות וגם נביא אתכם לשם בהתחייבות. פעילות יחסי הציבור של מדיקל אונליין מאוד מוכרת במערכת הבריאות ובזכות מערכת הקשרים שלנו עם הכתבים והעורכים של התוכניות המובילות בטלוויזיה הן בקשת וברשת מאפשרים לך לקבל חשיפה מאוד מדויקת ובהתאם לתוכנית מסודרת שנבנה יחד.

החלפת ברך באמצעות רובוט

התפתחויות בסרטן מסוג מלנומה

שינוי בחיים - פרק הבכורה

תוכניות אולפן

יש לכם סוגיה שאתם רוצים לעלות לסדר היום?
התוכנית בקו הבריאות בהגשת פרופ’ רפי קרסו המצולמת באולפני YNET ומופיעה בכל מדורי החדשות, הינה תוכנית אקטואליה בנושאי בריאות המובילה בישראל עם נתוני הרייטינג הגבוהים ביותר מבין כל תוכניות הבריאות בארץ.
בתוכניות מתראיינים רופאים מומחים ומובילי דעה בתחומים שונים וגם מטופלים אשר עברו טיפולים רפואיים.

תכנית המילון הרפואי

תוכנית אונליין מדיקל פאנל

תוכנית בקו הבריאות

מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם !

דילוג לתוכן