בניית אתרים רפואיים

בניית אתרים לרופאים וחברות בתחום הבריאות

אתר אינטרנט מקצועי הוא אמצעי שיווקי ותדמיתי חיוני , קל וחומר כאשר אנו עוסקים בתחום הרפואה שבו עולם צריכת התוכן באמצעות האינטרנט הינו דבר שבשגרה.

לרוב אנו מגיעים לאתרי אינטרנט של רופאים מהמלצות של מטופלים , המלצה של רופא או מחיפוש התחום שבו עוסק הרופא בגוגל ובו האתר של הרופא מדורג גבוה בזכות עבודת SEO טובה שנעשתה לאתר.

גורמים מרכזיים אשר מובילים לעליונות cתוצאות החיפוש של האתר בחיפוש המונח הרפואי בו הרופא עוסק הינו עיצוב האתר , חווית המשתמש של אתר הרופא והקוד שהאתר בנוי עליו.

הליך בניית אתרים עבור רופאים וחברות בתחום הבריאות, אשר רוצים לקדם את הקליניקה הפרטית או העסק שלהם, מצריך התחשבות במגוון רחב של משתנים ומאפיינים של תחום העיסוק , מידת התחרות וכמובן קהל היעד אליו פונה הרופא או החברה בשוק הרפואי.

בסופו של דבר אתרי רופאים אינם משמשים רק לצורך כרטיס ביקור אלא על מנת לייצר ערך מוסף עבור קהל המטופלים , אשר מושג באמצעות תוכן איכותי וממשק משתמש נוח ונעים לגלישה באתר הרופא , חברת התרופות או חברת הציוד הרפואי.

בסופו של דבר המטרה של הרופא או החברה הינה להרחיב את מעגל המטופלים/לקוחות ולהגדיל את ההכנסות.

תהליך בניית אתרים לרופאים או לחברות בתחום הרפואה בנוי ממספר שלבים .

 1. איפיון כללי של האתר ונושא האתר לרופא או לחברת התרופות, ציוד רפואי.
 2. הגדרת מטרת האתר : מתן מידע ? יצירת קשר ? מכירה או 3 הדברים יחד .
 3. קהל היעד ? איפיון הקהל שאליו אנחנו פונים . מה מעניין אותו ? מה הצרכים שלו ?
 4. עיצוב האתר – צבעים (בהתאם לתחום המוצר או קהל היעד) למשל במידה ומדובר ברופא נשים-גינקולוג, קהל נשים אוהב ומזדהה עם הצבעים ורוד ו/או תכלת . מה שמאפיין בדרך כלל אתרים של רופאים הינם הצבעים בגוונים של כחול או תכלת.
 5. עיצוב חוויית המשתמש באתר Website User Interface
 6. תהליך תכנות האתר של הרופא או חברת התרופות , תכנות האתר מהווה חלק אינטגרלי שנעשה לאחר עיצוב האתר.
 7. התאמת האתר לגלישה סלולארית.
 8. העלאת אתר האינטרנט לאוויר עם אישור הרופא או החברה הרפואית.

בעולם האינטרנט וקידום האתרים נהוג לומר “התוכן הוא המלך” , בעולמות הרפואה אתר ללא תוכן זוכה לדירוג נמוך בגוגל , פחות זמן גולש באתר ויצירת רושם או אפקט מקצועי -מיתוגי על הגולש מה שבסופו של דבר גורם ל- Bounce Rate גבוה .

הגדרת  הביטוי – Bounce Rate – שיעור הגולשים אשר נכנסו לעמוד אחד בלבד באתר ומיד אחרי זה יצאו מהאתר ללא כניסה לעמודים נוספים. לאור האמור לעיל התוכן משחק תפקיד חשוב ולפיכך חשוב לתאם ציפיות עם הלקוח בדבר 2 אפשרויות :

 1. הרופא כותב את התכנים לאתר
 2. החברה מספקת לרופא שירותי כתיבת תכנים לאתר על ידי כתב מקצועי.

לעיתים יש נטייה לרופא לזלזל בסוגיה זו או לחלופין נטייה לדחיינות בנושא הזה היות ואין מדובר במקצוע שלהם , הם לרוב לא כותבים , אלא אם מדובר במאמר רפואי מה שאת הקהל הרחב , קהל המטופלים הפונטציאלים של הרופא זה פחות מעניין.

השימות במערכת זו נועד לתת Overall  על האתר ולבדוק האם יש צורך בלתקן דברים המסוימים לתכנות של האתר . 
מדובר במערכת של גוגל אשר סורקת את האתר ואת הקודים באתר ומציגה פלט של הדברים שיש לעשות על מנת לשפר באופן מתמיד את האתר אשר נבנה לרופא.

הוספה בסיום בניית אתר האינטרנט Google Website Analytics

מערכת זו של גוגל שאותה יש להתקין עם עליית אתר האינטרנט של הרופא לאוויר מאפשר לנו לראות באופן קבוע את היקף הגידול באתר או העצירה של הגידול באתר , מספר הגולשים , מין הגולשים , קבוצות גיל הגולשים ועוד.

נתונים אלו עוזרים לחברת מדיקל אונליין ולרופא להבין את התהליך ולראות בצורה נהירה את היקף הפעילות באתר.

ראשית כל נגדיר מה זה אתר בקוד פתוח ומה זה אתר בקוד סגור.

בניית אתר בקוד סגור : אתר בו החברה שבנתה אותו סגרה את הקוד עם סיום בניית האתר ואז במקרה זה רק החברה או המתכנת שבנה את האתר יכול לבצע בו שינויים. כלומר הלקוח שבנה אתר באמצעות חברה זו כאשר ירצה לסיים את ההתקשרות עמה ולעבר לספק אחר יצטרך לבנות למעשה אתר חדש ושוב להוציא תקציב נכבד על זה. ואז למעשה כל העבודה של העיצוב , התשלום על בניית האתר וכו’ בוזבז לשווא וחוזר חלילה.

בעבר היה נהוג יותר על ידי חברות מסחריות לבניית אתרים להשתמש בקוד סגור מתוך שיקולים כלכליים ומניעת ריגול תעשייתי באופן שבו הקוד של האתר בנוי.

כיום, כל חברה המספקת שירותים לבניית אתרים ומכבדת את עצמה ואת הלקוח שלה, מעניקה שירותים של בניית אתרים לרופאים או בניית אתרים בכלל על בסיס קוד פתוח המאפשר בעת “גירושין” וסיום ההתקשרות עם הספק שבנה את האתר להעביר את הטיפול לידיים מסורות של ספק אחר או גורם אחר אשר בונה אתרים על בסיס אותו קוד פתוח.

מומלץ לשאול את החברה שקיבלתם ממנה הצעה ,האם האתר נבנה בקוד בפתוח או בקוד סגור.

כיום ישנן חברות אשר מציעות מסלול של 100-400 ₪ לחודש לכל החיים אך בדרך כלל אין מדובר בבניית אתר לרופא או לחברה אלא בחכירת או השכרת אתר ובעת סיום ההתקשרות האתר יורד מהאוויר וצריך לבנות אתר חדש עם ספק חדש וזאת בשונה מקוד פתוח שרק מעבירים את הניהול לספק אחר והאתר ממשיך להתקיים .

בניית אתר בקוד בפתוח: אתרים בקוד פתוח נבנים על בסיס המערכות הבאות: WordPress , Joomla או Drupal אתרים אלו בנויים בקוד טכנולוגי פתוח שלה יש קהילת מפתחים המונה מיליוני מפתחים מרחבי העולם, הקהילה דואגת לשפר ולעדכן כל הזמן את המערכת ומספקת תמיכה למפתחים הנעזרים בקוד.

יחד עם זאת השכיחה מבין המערכות הינה מערכת  WordPress שלה יש לא מעט יתרונות. אולי העיקרית הינה התאמתה של המערכת לדינאמיות ולמבנה תקין של אתר לצורך קידומו במנוע החיפוש Google .

בסרטון הבא מסביר Matt Cutts  מחברת Google על הקשר בין מערכת WordPress הבנויה על בסיס קוד פתוח לבין קידום האתר בגוגל

SEO) Search Engine Optimization) 

חשיבות התאמת האתר למובייל

חברת קומסקור הבינלאומית המתמחה במדידת נתוני גלישה ברשת בישראל ובחו”ל מדווחת כי בשנה האחרונה חלה ירידה מצטברת בהשוואה לשנה שעברה ב-20 אחוז מנתח הגלישה במחשב Desktop (שולחני).

המספרים האחרונים מהדיווח של קומסקור מראים כי הגולשים מבלים כטריליון דקות בחודש בגלישה מסמארטפונים וטאבלטים, בערך פי שניים מזמן הגלישה מהמחשב.

שימו לב הגולשים מבלים פי 2 יותר זמן בסלולאר ובטאבלט מאשר במחשב.

המשמעות היא שבמידה והאתר שלכם לא מותאם למובייל ולגלישה סלולארית אתם מפסידים גולשים כי הם פשוט לא ייהנו מחוויית הגלישה אצלכם באתר וימשיכו לאתר של המתחרה שלכם.

ומה אומרת Google על חשיבות התאמת האתר שלכם לסלולאר?

בחודש מרץ 2015 הודיעה Google באופן רשמי כי החל מתאריך 21.04.2015 התאמת האתר לגלישה ממכשירים ניידים תשפיע על מיקומי האתר בתוצאות החיפוש. האמת שניתן בהחלט להבין מדוע . מטרתה של גוגל הינה להנגיש למחפשי המידע אתרים שישרתו את המידע שבו הם חפצים וכי הגולשים שלהם יזכו לחווית גלישה נעימה יותר מהמכשיר בו הם חיפשו בגוגל את המידע קל וחומר מכשירים ניידים.

הגישה היום בבניית אתרים הינה להסתכל על האתר קודם כל מבחינת הסלולאר ורק אחר כך מבחינת ה-PC היות ובסלולאר אנחנו גולשים פי 2 מאשר המחשב, כמו כן עיקר המחשבה בפיתוח האתר הינה על חווית הגלישה מהסלולאר ואיך אנחנו כגולשים נרצה לקרוא את האתר ונרגיש נינונחים עם הצפייה או הקריאה של התכנים באתר הסלולארי של הרופא, חברת התרופות , בית החולים וכו’.

אתרים לרופאים וחברות בתחום הבריאותי כוללים:

דף אודות – באתר לרופא הדף כולל את תחומי ההתמחות שלו, ניסיונו והשכלתו. צילומי תעודות והסמכות, תמונת של הרופא והקליניקה, תורמים ליצירת אמון בקרב הגולשים. באתר חברה בתחום הבריאות, יפורט הרקע והניסיון שלה, במה היא מתמחה ומי הם הלקוחות שלה.

דף כתבות ו/או מן העיתונות – בקטגוריה זו נעלה את הכתבות והתוכן בנושא בו האתר של הרופא עוסק , האתר צריך לכלול לא רק טקסט אלא גם כתבות וידיאו , רצוי ברמה איכותית ושלו ובעברית.

דף שירותים – כולל את סוגי הטיפולים הניתנים בקליניקה, מידע על הטיפולים, למי הם מתאימים וכיצד לנהוג לפני ואחרי הטיפול

דף המלצות – כדי לבסס את אמון הגולש ולשפר יחסי המרה, חשוב להוסיף המלצות של מטופלים/לקוחות, באמצעות תמונה שלהם ולידה ציטוט או סרטוני וידיאו.

 עיצוב אטרקטיבי וייחודי – המותאם לתוכן והמסרים באתר וכולל גרפיקה מתקדמת, בחירת צבעים מושכלת, לוגו ייחודי ותמונות איכותיות.

התאמת האתר למובייל  אתר רספונסיבי לרופא –באופן ממוצע ישנם 65 אחוזים שגולשים לאתרים מדי יום דרך המובייל-המכשיר הסלולרי שלהם . עולם האינטרנט בעבר עסק בבניית אתר PC והתאמתו למובייל . העולם כיום הופך לעשותו להפוך . בניית אתר סלולארי והתאמתו למחשב האישי.

שילוב סרטוני וידיאו – סרטונים הם כלי מצוין להסברה, המחשה והדגמה של טיפולים רפואיים או מוצרים בתחום הבריאות. סרטוני וידיאו באתר הופכים את המידע הרפואי לנגיש, מפיגים חששות, מספקים מענה לשאלות ומסייעים להניע את הגולש לפעולה

ניווט נוח וידידותי – ניווט מהיר ופשוט באתר תורם לחוויית משתמש חיובית ומגדיל את משך השהייה של הגולשים.

בניית אתר אינטרנט לרופא -מהם התכנים בהם נתמקד באתר

תכנים מקצועיים ומהימנים כולל
בלוג, דף שאלות ותשובות, מאמרים מקצועיים וקישורים למדריכים בתחום הרפואי, המספקים מידע רפואי אמין, עדכני וסמכותי. התוכן הרפואי המקצועי באתר צריך להיות תמציתי וברור ולפנות לגולשים בשפה והסגנון המתאימים להם.

כתיבה שיווקית–  מדגישה את היתרונות של השירות או המוצר הרפואי ומניע את גולשים לפעולה: קביעת תור לטיפול או ניתוח, רכישת ציוד רפואי או תרופה

תכנים לקידום האתר בתוצאות החיפוש – על ידי שילוב של מילות מפתח רלוונטיות בצורה טבעית ומדויקת בכל תכני האתר

בחברת מדיקל אונליין אנחנו בונים אתרים לרופאים וחברות בתחום הבריאות, המותאמים לצרכי הלקוח ותקציבו. הצוות שלנו משלב את הידע המקצועי שצבר במשך 10 שנים בתחום האינטרנטי, השיווקי והבריאותי, לבניית אתרים מתקדמים מבחינה טכנולוגית, בעלי תכנים מקצועיים, ממירים ועדכניים. לטיפים  בבניית אתרים לחץ כאן

מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם !

פרופ' אדריאן שולמן

מומחה להפרייה חוץ גופית וטיפולי פוריות

 • פרופ’ אדריאן שולמן הינו מומחה למיילדות וגינקלוגיה ולהפריה חוץ גופית
 • פרופ’ שולמן הינו מנהל יחידת ה-IVF וטיפולי הפוריות בבית החולים מאיר
 • פרופ’ שולמן מרצה באוניברסיטת תל אביב לסטודנטים לרפואה ולרופאים אשר עוברים התמחות בגינקולוגיה.

פרופסור שולמן נבחר לרשימת הרופאים הגניקולוגים הטובים ביותר בישראל 5 שנים ברציפות – לשנים 2015, 2016, 2017 ,2018 ו-2019 בקטגוריית פריון והפריה חוץ גופית על פי מגזין פורבס – Forbes.

ד"ר רון קורמן

רפואה אסתטית​

עד לא מזמן, אשה שעברה טיפול בבוטוקס שמרה זאת בסודיות מוחלטת.
אם בטעות נודע הדבר ברבים, התגובות השיפוטיות עם הפקפוק בשפיותה מיהרו לבוא.
בשנים האחרונות העולם השתנה, יותר ויותר נשים מודעות לקיומם של הטיפולים האסתטיים ואלו הפכו לנורמה מקובלת, בד בבד עם היצע הולך וגובר של מטפלים.

ד״ר טל יופה

מומחה בכירורגיית פה פנים ולסתות

ד״ר טל יופה, MD, DMD ,מומחה בכירורגיית פה פנים ולסתות, מנהל שירות כירורגיה אורתוגנטית, המרכז הרפואי ע״ש חיים שיבא, תל השומר.
בוגר בית הספר לרפואת שיניים DMD, אוניברסיטת תל אביב משנת 2004.
בוגר תכנית ההתמחות במחלקה לכירורגיית פה פנים ולסתות המרכז הרפואי שיבא 2007-2012.
השתלמות עמיתים (FELLOWSHIP) בשנים 2012-2013 בבית החולים האוניברסיטאי ע״ש לודוויג מקסימיליאן (LMU) במינכן בכירורגיה קרניומקסילופציאלית.

ד”ר רוני קולרמן

רופא שיניים, מומחה למחלות חניכיים

ד”ר קולרמן הוא מומחה למחלות חניכיים בעל ניסיון רב. סיים בהצטיינות את לימודי רפואת השיניים באוניברסיטת תל אביב בשנת 1987. בנוסף ל 6 שנות לימודי רפואת השיניים, עבר התמחות אקדמית ומעשית מקיפה בת 4 שנים באוניברסיטת הדסה ירושלים ועמד בבחינות התיאורטיות והמעשיות המחמירות של משרד הבריאות. מסלול התמחות זה מעניק לו כמומחה ידע מעמיק ויכולות ייחודיות.

ד"ר שרית אברהם

DMD, MSC, GP | מנהלת רפואית

ד”ר שרית אברהם בוגרת הפקולטה לרפואת שיניים בהדסה, בעלת תואר MSC במדעים הביו רפואיים של רפואת השיניים, מובילה את תחום רפואת השיניים השלמה בישראל. ד”ר אברהם חוקרת כל תיק רפואי בסבלנות, ביסודיות ובשיטתיות ורואה את רפואת השיניים כתחום רפואי מקצועי בלתי מתפשר שמוביל את בריאות הפה והגוף לאיזון שלם.

ד״ר אריאל סביון

SAVION MEDICAL CENTER

ד״ר אריאל סביון – בעל תואר מסטר במדעי הלייזר (אונ׳ אאוכן, גרמניה) ואימפלנטולוג מוסמך ICOI בהשתלות שיניים.
ד״ר סביון אריאל בעל רישיון מטעם משרד הבריאות לביצוע טיפולי שיניים בהרדמה כללית ו/או סדציה עמוקה.
מרפאת ״סביון מדיקל סנטר״ דוגלת בטיב ובאיכות הטיפולים, תוך שימוש בטכנולוגיה בשוק הדנטלי.
הטיפולים נעשים עם יחסי אנוש מעולים, וסבלנות יתרה בדגש לסובלים מחרדה דנטלית.

ד״ר בהא חאג׳ יחיא

מומחה בכירורגיית פה ולסתות

ד״ר בהא הוא מהרופאים המובילים בתחום כירורגיית הפה והלסתות בישראל. עבודתו משלבת ידע נרחב ברפואת שיניים כירורגית ומשקמת לצד יצירתיות יוצאת דופן והוא בין הרופאים הבודדים בארץ המתמחים בפעולות מורכבות במיוחד, לרבות תיקון מקרים שלא טופלו כראוי ומציאת פתרונות פורצי דרך גם למקרים הנחשבים לאבודים.

TLV מדיקל סנטר

מרכז כירורגי רב תחומי

TLV מדיקל סנטר הינו מרכז כירורגי רב תחומי המפוקח ע”י משרד הבריאות ומתמחה בכל סוגי הכירורגיה כולל אשפוז עד 23 שעות.

 • מיטב הרופאים המומחים
 • טכנולוגיות רפואיות מתקדמת
 • חווית שירות טובה ביותר

פרופסור אייל גור

מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים איכילוב

המרפאה הפרטית, אשר ממוקמת ברמת החיל, בתל אביב, מאפשרת מגוון רחב של פתרונות בתחום הכירורגיה הפלסטית ובתחום האסתטיקה הרפואית. המרפאה פועלת תחת סטנדרטים מקצועיים בלתי מתפשרים, ואנו עושים ככל שביכולתנו להתוות בה דרך ברורה של קשר ומעקב צמוד של הגורמים המקצועיים עם המטופלים.

ד"ר אלכס לבנברג

מומחה לכירורגיה פלסטית

ד”ר אלכס לבנברג מומחה לכירורגיה פלסטית, מבכירי המנתחים הפלסטים בישראל, וחבר האגודה הישראלית והאמריקאית לכירורגיה פלסטית.

ד”ר אלכס לבנברג מבצע ניתוחים פלסטיים בשלושת העשורים האחרונים בהצלחה רבה תוך שימוש בטכניקות המתקדמות ביותר בתחום הניתוחים הפלסטיים, על מנת להבטיח לך את התוצאות הטובות ביותר בשילוב עם התאוששות מהירה והרגשה טובה!

ד"ר אגם קרן

מומחית לכירורגיה פלסטית ואסתטית

כרופאה מנתחת פלסטית אני מאמינה בקשר ישיר ואישי עם המטופלים. בהתאם לגישה זו אני נוהגת לקבל את הפציאנטים באופן אישי, לבדוק אותם ולתת להם בפגישה איתי בארבע עיניים את כל המידע ככל האפשר, לגבי הטיפולים הקיימים שבעזרתם ניתן לטפל בבעיה, מה היתרונות והחסרונות של כל טיפול, ומה הטיפול הטוב ביותר לבעיה מבין אלו הקיימים. במידה ואני מעריכה כי אין צורך בטיפול, או שהטיפולים הקיימים לא יתנו מענה טוב ומשביע רצון לבעיה, אומר זאת בצורה ברורה.

ד”ר אבישי וינברגר

מומחה לכירורגיה פלסטית

ד”ר וינברגר, מהמנתחים הפלסטיים הוותיקים והבכירים בישראל, נולד בחיפה והוא בוגר ביה”ס לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים.

במשך למעלה משלושה עשורים ד”ר אבישי וינברגר מנתח פלסטי בבתי חולים ציבוריים ופרטיים ובעל ניסיון עשיר במגוון ניתוחים של כירורגיה פלסטית. במקביל, הוא תורם מזמנו ומכישוריו ברפואה הקהילתית באזור שרון ושומרון. במהלך השנים ניתח אלפי אנשים והתמודדת עם מגוון עצום של מקרים רפואיים. בנוסף, ביצע ניתוחים וטיפולים גם ברחבי העולם – בעיקר בסין.

Class Clinic

המדריך לניתוחים וטיפולים אסתטיים

גם אתם רוצים לשפר את המראה החיצוני אך לא עושים דבר?
בואו לקרוא את כל המידע, לקבל את כל הטיפים ולמצוא את המרפאות והמנתחים המובילים בארץ בתחום מתיחת הפנים והרפואה הפלסטית.

אנחנו מציעים לכם לקבל את כל הפרטים והמידע על אחת הניתוחים הנפוצים ביותר בארץ, כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס פשוט ולשוחח עם נציגי המרפאות המובילות בתחום כבר היום! היום קל יותר מתמיד לעבור ניתוח מתיחת פנים!

ד"ר שרון דוידסון

טיפולים אסתטיים

ד״ר שרון דוידסון סיימה את לימודי רפואת השיניים בשנת 1995. מאז עוסקת ברפואת שיניים אסתטית, מוקפדת ואיכותית בשילוב עם טיפולים אסתטיים לשיפור ושימור מראה עור הפנים.
תחום טיפולי האסתטיקה נושק לרפואת השיניים והשילוב בין שניהם משיג פתרונות מצוינים לבעיות אסתטיות רבות בפנים.

מירב

מכונים אורטופדים

טיפול בכף רגל הוא קריטי במיוחד עבור חולי סכרת משום שהם נוטים לבעיות כף רגל כגון: אובדן התחושה ברגלים, שינויים בצורת הרגליים, כיבים ברגל או פצעים שלא מחלימים
מטרת המדרסים לספק לרגליים תמיכה יציבה, המסירה לחץ מיותר מכפות הרגליים, ולמנוע את התפתחות הפצעים, או לסייע להם להחלים כאשר כבר נוצרו.

ד״ר איתן ברמן

רופא עור

ד״ר איתן ברמן, רופא עור מומחה ובעל ניסיון של למעלה מ-8 שנים בתחום האסתטיקה.

אני מאמין כי חלק בלתי מבוטל מהצלחתו של טיפול בתחום רפואת העור והאסתטיקה טמון באבחון מדויק ובהתאמת שיטת הטיפול הנכונה ביותר למטופל או המטופלת היושבים מולי. אני מקפיד על אבחון מדויק ומדוקדק ומסביר למטופליי שלב אחר שלב מה אופי מצבם, מהי שיטת הטיפול המיטבית עבורם וכן מנחה אותם כיצד יתבצע המעקב בהמשך, אם נדרש כזה.

ורנר קליני

מומחים לרפואה אסתטית, לייזרים ורפואת עור

ורנר קליניק מומחים לאסתטיקה, לייזר ודרמטולוגיה.
צוות המרפאה כולל את ד”ר אינס ורנר, ד”ר הדס פראג נווה, ד”ר אואנה מאייר ואת ד”ר אהוד ורנר.

המרפאה עוסקת בטיפולים בהצערת העור, בהזרקות בוטוקס, הזרקות חומרי מילוי, גלי רדיו, לייזר, פילינג, הרמת פנים וצוואר עם חוטים ועוד. במרפאה מטפלים גם במחלות ובעיות עור שונות דוגמת אקנה, רוזצאה, צלקות אקנה, צלקות אחרות, בדיקת והסרת נקודות חן למטרה אסתטית. 

ד"ר גיא שלום

מומחה לרפואת עור ולטיפולי אסתטיקה רפואית

ד”ר גיא שלום, רופא מומחה לרפואת עור ולטיפולי אסתטיקה רפואית, סיים לימודי רפואה באוניברסיטת בן גוריון בהצטיינות ומומחה ברפואת עור מבית חולים סורוקה. עבד כרופא בכיר בביה”ח סורוקה במחלקת עור בין השנים 2016-2017 וכיום מנהל רפואי של שרותי רפואת עור אונליין של קופ”ח כללית ועובד כמומחה לרפואת עור בשירותי בריאות כללית ולאומית ביבנה, וכרופא עצמאי ובהסדר עם חברות הביטוח בקליניקה הפרטית.

טכנולוגית ריגנרה

טכנולוגיה אשר מחיה זקיקי שיער ומחזקת אותם

ריגנרה הינה טכנולוגיה מתקדמת אשר פותחה באיטליה ומתאימה למגוון רחב של שימושים רפואיים בתחום הרפואה הרגנרטיבית (התחדשות), ענף פורץ דרך ברפואת העתיד.
תחום רפואי זה מתמקד בפתרון בעיות רפואיות, החלפה או חידוש של תאים, רקמות או איברים בגוף, בעזרת תאי המטופל עצמו.
רפואה רגנרטיבית (Regenerative medicine) עושה שימוש בגישות חדשניות המשלבות רפוי גני, השתלת תאים, השתלת תאים מקדימים (progenitor cells),
הנדסת רקמות ותכנות, תאים ורקמות והצליחה כבר להצמיח איברים כמו כבד ורקמות מוח.

ד"ר אירינה יפימוב

מומחית בניתוחי עפעפיים וטיפולים אסתטיים

ריגנרה הינה טכנולוגיה מתקדמת אשר פותחה באיטליה ומתאימה למגוון רחב של שימושים רפואיים בתחום הרפואה הרגנרטיבית (התחדשות), ענף פורץ דרך ברפואת העתיד.
תחום רפואי זה מתמקד בפתרון בעיות רפואיות, החלפה או חידוש של תאים, רקמות או איברים בגוף, בעזרת תאי המטופל עצמו.
רפואה רגנרטיבית (Regenerative medicine) עושה שימוש בגישות חדשניות המשלבות רפוי גני, השתלת תאים, השתלת תאים מקדימים (progenitor cells),
הנדסת רקמות ותכנות, תאים ורקמות והצליחה כבר להצמיח איברים כמו כבד ורקמות מוח.

ד"ר אירית הדר

מומחית למחלות עיניים ומנתחת
רפואה אסתטית של הפנים

ד”ר אירית הונדרט הדר מנתחת מומחית ברפואת עיניים משנת 1989. כיום מתמחה בניתוחים אוקולופלסטיים שונים ומתמקדת בעיקר בניתוחי עפעפיים רפואיים, שחזור דרכי דמעות וניתוחים אסתטיים. כמו כן ד”ר הדר משמשת כיועצת מטעם “מכבי שירות בריאות” וחברות ביטוח פרטיות בתחום האוקולופלסטיקה.

ד”ר שלומי סימן טוב

מומחה ומנתח מחלות עיניים וניתוחים להסרת משקפיים

עוסק בתחום ניתוחי הסרת משקפיים בלייזר, קטרקט וניתוחי קרנית.
בוגר בית הספר לרפואה SOTE University of Medicine בבודפשט, הונגריה. סיים התמחותו במחלקת העיניים במרכז הרפואי ‘שערי צדק’ בירושלים. שימש כרופא בכיר במחלקת העיניים במרכז הרפואי איכילוב ושערי צדק.
בנוסף, סיים תת התמחות במרכז הרפואי ‘שערי צדק’ בתחום המקטע הקדמי של העין ותת התמחות נוספת אצל ALIO בספרד בניתוחי תשבורת וקטרקט.
עבד ברשת ‘הדסה אופטימל’ ורשת ” עיניים” בירושלים בניתוחי הקרנית ותשבורת הראייה.

ד”ר אבי גולדפרב

מומחה לא.א.ג וכירורגיית ראש צוואר

ד”ר גולדפרב הינו מומחה למחלות א.א.ג וכירורגיית ראש צוואר, סגן מנהל מחלקת אף, אוזן וגרון, מנהל השירות לניתוחי אוזניים, בית החולים וולפסון.
ד”ר גולדפרב עוסק בהוראת סטודנטים לרפואה באוניברסיטת תל אביב, וכן אחראי על הוראת מתמחים וסטודנטים לרפואה במחלקת א.א.ג בבית החולים וולפסון.
ד”ר גולדפרב שימש מדריך קליני בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים. כמו כן שימש מרצה בבית הספר להפרעות בתקשורת במכללת הדסה בירושלים.

ד''ר לימור בנימיני-בן יעיש

רופאה ומנתחת אא"ג ראש צוואר, מומחית להפרעות קול ובליעה

בוגרת בית הספר לרפואה של הטכניון בחיפה, במסלול למצטיינים הכולל לימודים לתואר דוקטור ברפואה עם מאסטר במחקר מדעי הרפואה, המסלול המשולב – MD/MSc . התמחתה באף אוזן גרון, ניתוחי ראש צוואר בבית חולים “העמק” בעפולה. ד”ר לימור בנימיני-בן יעיש השלימה תת-התמחות בתחום לרינגולוגיה, קול ובליעה במחלקת אף אוזן גרון ניתוחי ראש צוואר בקריה הרפואית רמב”ם .

ד”ר לרי ספוז’ניקוב

הקליניקה הגדולה בארץ להשתלה בזאלית

ד”ר ספוז’ניקוב הינו רופא שיניים בעל וותק של מעל ל- 30 שנים. בעל מרפאה פרטית בתל אביב המתמחה בהשתלות שיניים בזאליות, השתלות שיניים למחוסרי עצם ללא הרמת סינוס והשתלות שיניים לחולי סכרת ובעיות בריאות נוספות. הוא מרצה ומלמד על טכניקת השתלת שיניים בזאלית ברחבי העולם. כמו כן, הד”ר בעל המצאות ופטנטים רשומים בתחום השתלות השיניים.

ROBOTIC

ניתוחים רובוטיים

ד”ר ירון ברקוביץ – מנהל מחלקה אורתופדית בי”ח הילל יפה.
לשעבר רופא בכיר במערך האורתופדי רמב”ם וסגן מנהל האגף הכירורגי בתחום החלפות מפרקים.
מומחה בהחלפות הברך והירך כולל החלפות חוזרות וטיפול בפתולוגיות כגון A.V.N של מפרק הירך.
ד”ר ברקוביץ מעורב בפיתוח טכנולוגיות רפואיות (מחקר יישומי) בתחום האורתופדיה

ד"ר יוחנן חורב

אורתופד מומחה מנתח מפרק הברך

ד”ר יוחנן חורב הוא מנתח מומחה לאורתופדיה ולמפרק הברך, מהבכירים בארץ, ובעל ניסיון רב שנים בייעוץ ובביצוע ניתוחים במפרק הברך. משמש כמנהל היחידה לכירורגיה של הברך ולפגיעות ספורט של בית החולים לניאדו, וכמו כן מקבל מטופלים במרפאות הממוקמות בנתניה וברעננה. פעילותו המקצועית כוללת מתן ייעוץ וביצוע ניתוחים בכלל תחומי תחלואת מפרק הברך: חבלות, פגיעות ספורט, פגיעות סחוסיות, בעיות ניווניות ובעיות התפתחות.

Orthokine

הסוף לכאבי מפרקים

שיטת אורטוקין הנה דרך ייחודית המטפלת באופן טבעי בדלקת מפרקים ניוונית (שחיקת סחוס) המתבטא בכאב, מגבלה בתנועה ונוקשות המפרק.
כמו כן מטפלת שיטת אורטוקין בבעיות גב, פציעות ספורט ודלקות שרירים וגידים כגון דלקת בגיד האכיליס, טניס אלבו ועוד.

דילוג לתוכן