אונליין מדיקל פאנל | Online Medical Panel

תוכנית הוידיאו החדשה לרופאים בישראל יוצאת לדרך

מדיקל אונליין בשיתוף אתר e-Med בתוכנית חדשה בהשתתפות הרופאים המובילים בישראל בתחומם ובהנחיית פרופ’ רפי קרסו.התוכנית המוגשת לרופאים בישראל במטרה להעניק להם כלים מתקדמים יותר למכשיר הנייד שלהם לעדכונים על מחקרים חדשים, טיפולים תרופתיים והנחיות טיפול לחולים.
השידורים יופצו לרופאים באמצעות ניוזלטרים ממוקדים לפי תחומי התמחות וניתן יהיה לצפות בכל התכנים מהטלפון הסלולארי בכל עת ובאופן מיוחד המאפשר לקבל תשובות על השאלות הנבחרות עליהם עונה הרופא המומחה בפאנל.

*** התכנים המשודרים זמינים רק לצוות הרפואי ומוגנים בסיסמא בהתאם להנחיות משרד הבריאות

Online Medical Panel

למי זה מתאים ?

התוכנית מתאימה למנהלי מוצר בחברת תרופות או בחברת ציוד רפואי המעוניינים לשפר את תקשורת המסרים שלהם לרופאים ולצוות הרפואי ולקדם את התוכן בניוזלטרים ממוקדים לפי פילוח ההתמחויות הבאים במגע עם קהל היעד של המחלה וליהנות מכלי יעיל יותר לנציגים בשטח.

מה מקבלים ?

הנציגים הרפואיים של חברת התרופות יוכלו להציג את השאלות והתשובות הנבחרות מהדיון לרופאים בפגישות בשטח עם הרופאים על מנת לענות על ההתנגדויות השונות מצד הרופאים הנמצאים במגע עם קהל החולים הרלוונטי

חשיפת הפרוייקט

התכנים מועברים לרופאים לפי התמחויות באמצעות ניוזלטרים ממוקדים והודעות פוש לטלפון הנייד בשיתוף אתר הרפואה הישראלי e-Med

מיקום הצילומים

הפאנל מצולם ומתקיים באולפני הטלוויזיה עם רופאים מובילי דעה המרואיינים על ידי פרופ' רפי קרסו לספק תשובות על שאלות חשובות לצורך שיפור הידע של הצוות הרפואי בישראל

לקוחות מדיקל אונליין

ניתן ליצור קשר עם משרדי המערכת במייל
office@medical-online.co.il
או בטלפון:

מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם !

דילוג לתוכן