בניית אתרים בתחום הבריאות והרפואה

7 טיפים לבניית אתר לרופאים

רופאים יכולים למתג את עצמם ולהרחיב את מעגל המטופלים שלהם, באמצעות אתר אינטרנט מושקע ואיכותי. מכיוון שמדובר באתרים העוסקים בנושאים הקשורים לבריאות ואיכות חיים, חשוב במיוחד להקפיד על רמת תכנים גבוהה ומקצועית העומדת בסטנדרטים של גוגל ועונה לצרכי קהל היעד.

דגשים בבניית אתר לרופא

  1. בניית אמון – כדי ליצור יחסי אמון עם הגולש, חשוב שהאתר יכיל מידע מפורט על הרופא בדף "אודות": הידע המקצועי, הניסיון וההישגים שלו, כולל הסמכות, תארים ותעודות. תכנים מומלצים נוספים כוללים: פרסומים בעיתונות מדעית, צילומים מכנסים בהם השתתף, פירוט תחומי התמחות והמלצות של מטופלים.

 

  1. פירוט השירותים – בדף "שירותים" חשוב לפרט בצורה ברורה את כל סוגי הטיפולים/ניתוחים שהרופא מציע, כולל מתן הסברים לגביהם ורצוי גם סרטוני הדגמה.

 

  1. תקשורת עם המטופלים – כדי לאפשר למטופלים לקיים דו שיח עם הרופא, כדאי להוסיף לאתר פורום מקצועי למענה מידי או דף שאלות ותשובות, המכסה את עיקר השאלות לגבי הטיפולים או הניתוחים. אפשר להוסיף לאתר בלוג, בו הרופא כותב בנימה אישית על נושאים מקצועיים.

 

  1. דף יצירת קשר – כדי לספק לגולשים מענה מהיר, חשוב לספק להם את כל פרטי המרפאה כולל טלפון, מייל, מפה, דרכי הגעה ושעות הקבלה.

 

  1. מאמרים –הוספת מאמרים מקצועיים בנושאים הקשורים לתחום הרפואי בו אתם עוסקים, מעשירה את האתר, מקנה לגולשים מידע חשוב ועוזרת לקדם את האתר במנועי החיפוש.

 

  1. עיצוב ותכנון האתר – אתר רפואי דורש עיצוב סולידי המשדר יוקרה ואלגנטיות, המהווה השלמה לתכניו המקצועיים. כדי להפוך את חווית המשתמש לחיובית, צריך להקפיד על פונט קריא, ארגון הגיוני של התכנים ואפשרויות ניווט נוחות.

 

  1. הנעה לפעולה – כדי לעודד גולשים להירשם לאתר, אפשר להציע להם מדריך מקצועי במתנה, בתמורה להשארת השם והמייל שלהם. כדי להניע גולשים ליצור קשר עם המרפאה ולהירשם לטיפול או ניתוח, אפשר להציע להם הטבות שונות כמו הנחות על טיפולים או פגישת ייעוץ חינם.

 

 


אולי יעניין אותך גם
אונליין מדיקל פאנל | Online Medical Panel

אונליין מדיקל פאנל | Online Medical Panel

  אונליין מדיקל פאנל תוכנית הוידיאו החדשה לרופאים בישראל יוצאת לדרך מדיקל אונליין בשיתוף אתר e-Med בתוכנית חדשה בהשתתפות הרופאים
פעילות במדורי החדשות

פעילות במדורי החדשות

אאוטבריין וטאבולה אאוטבריין וטאבולה-קידום תוכן במדורי החדשות שיווק באמצעות אאוטבריין וטאבולה  לרופאים, לחברות תרופות וחברות ציוד רפואי בעת גלישתכם באתרים חדשותיים,
המילון הרפואי בוידאו

המילון הרפואי בוידאו

פרוייקט מיוחד של מדיקל אונליין המילון הרפואי השלם בוידיאו בהנחיית פרופ' רפי קרסו לראשונה בישראל ובעולם,מילון רפואי מצולם בוידיאו באולפני